Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nyugtalanul alszik...

Másnak is nyugtalanul alszik éjszaka a babája?

Figyelt kérdés
Kislányom mostanába nagyon nyugtalanul alszik.Állandóan forgolódik,néha fel fel sír.Mitől lehet?Fogzás?Frontok?Vagy valamilyen kajátol fájhat neki?
2013. márc. 20. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, nem tudom miért. De látod ma rengeteg alvós kérdés van :-)
2013. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

akkor az én 9 hónapos kisfiam 'fordítva van bekötve', mert már 3-4 éjszaka nyugodt volt, sőt, napközben is sokat alszik.

pedig volt hideg és meleg is...


mennyi idős a babád? csak éjszaka vagy nappal is nyugtalanul alszik?

2013. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a helyzet, üdv a klubban! :(

Fogzás biztosan, de ha azt nézed, ma kellemes tavaszi időnk van, hétvégére ismét havat mondanak. Elképszető, milyen iramban váltja a hideg front a meleget és fordítva. Ez minket is megvisel, a piciket viszont nagyon!

2013. márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is fordítva működik.

Én a melegfront miatt szenvedtem a migrénnel, ő meg az elmúlt pár éjszakában ritka jól aludt szerencsére.

2013. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
7,5 hónapos.Nappal nyugodtan alszik,akkor nincs vele gond.Éjszakák pedig rémesek. :-(
2013. márc. 20. 09:48
 6/7 anonim ***** válasza:
az én lányom is fogzott arra fogtam hogy ilyen. de kibújt és még mindig nyűgös, és egész éjjel forgolódott én is alig aludtam... tuti front...
2013. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam most múlt 1 éves, de mi már fél éves kora óta nem alszunk éjjel. Állandóan cicizne, forgolódik, vagdalózik a kezemben. Kb.3-4-szer kel éjjel. Nagyon fárasztó. Cumija nincs, ez is lehet a gond.
2013. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!