Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, használnátok UJSZULOT...

Anyukák, használnátok UJSZULOTT babákon az uj AVON -os babatermékeket?

Figyelt kérdés
1 és fél áves babámnak azt használom. Neki bejott ,de szerintetek ujszulottnek is jo ?
2013. márc. 20. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a termékeket, de én nem használnám. Lehet, hogy természetes termékek, de picit jobban bíznék más termékekben.
2013. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
semmiképpen sem!
2013. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Újszülöttnek csak színezék és illatmentes termékeket használnék. Minden baba más. Az én babámnak például ég a bőre minden Gabi kozmetikumtól, üvölt, ha rákenem.

Majd fél éves kora körül próbálj ki mást, addig a gyógyszertári fürdetőkrémet ajánlom.

2013. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen divatos-illatos-színes cucmákot nem kennék rá.
2013. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem használnám.
2013. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]

ezek azok egyébként. Én sem merem ,azért kérdeztem .Két hét mulva fogok szulni ,és az avon tanácsadom azt mondta ,hogy nyugodtam lehet ,ujszulotteknek is. De ezek szerint nem én vagyok beszari :)

2013. márc. 20. 11:33
 7/12 anonim ***** válasza:

az avon tanácsadó nem is fog a saját pénztárcája ellen beszélni! csak egy példa:

anyukám hosszú éveken keresztül piacozott. ki volt téve egy láda paprika. odament a vásárló:

-Csíp ez a paprika?

-persze.


a köv. vásárló:

-ugye nem csíp ez a paprika?

-természetesen nem.


ez üzlet. nem jótékonysági verseny. mindenki a saját malmára hajtja a vizet, főleg manapság. attól függetlenül is,hogy ez mennyire becsületes, szép vagy jó dolog.

2013. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kerria ***** válasza:

Szia,


AVON-ozom, és Anyuka vagyok 15 hónapos babával :)


Nagyon kecsegtető amit írnak a babatermékekről, néztem is, szagoltam is őket.


Viszont sem árban, sem ismertségben nem áll ott, hogy használni merjem. Én a Gabi termékcsaládot használom (Heim Pál ajánlásával), illetve a gyógyszertáriakkal kezdtük, amit a doki írt fel...

2013. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

fintor zsófia



Én azért nem dicsekednék azzal, h jóanyám hogy verte át a piacon a vásárlóit. Mert ez hazugság és még hozzá szemtől szembe. elég durva.


Persze, az Avon-tanácsadó nem fog maga ellen dolgozni, de azokat a termékeket a gyártó is babáknak ajánlja, tehát nem hazudik. Az más kérdés, h ő vagy én nem kenném a babára azokat a cuccokat.

2013. márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok para-mami, sőt... De újszülöttnek semmi esetre sem használnám ezeket. Amiket felír a háziorvos, csak azokat. Mire az a fürdető elfogy, lesz már akkora a babád, hogy próbálkozhatsz mással. Nekünk is amikor elfogyott az a nagy tégely borzalom, akkor kipróbáltam a kapott termékmintákat, és szerencsére semmi gond nem volt velük. Bár (nem tudom ki hogy csinálja) én nem közvetlen a bőrére kenem a fürdetőszert, hanem csak a vízbe teszek. Kisfiam nagyon szereti a habokat, ezért bőven használjuk. Nekem leginkább a dm-es 0,5 l fürdetőszert veszünk.
2013. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!