Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok kínaiban cipőt...

Szoktatok kínaiban cipőt venni a gyereketeknek? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Régen nagyon sokat, ma már nem igazán. Csizmát ott vettem viszont a lányoknak és magamnak, még bírják, de tavaly 2 pár is egy hónap alatt tönkrement. Ki kell fogni, meg kell nézni, hogy ne ragasztott, hanem varrt cipő legyen.
2013. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy írta az előttem szóló. Ki lehet fogni jót.
2013. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Igazából én kisebb gyerkőcökre gondoltam elsősorban, amikor menni tanulnak pl. Biztonságosak ezek a cipők? Nem ártanak a baba lábának?
2013. márc. 20. 17:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, mikor megtanulnak menni, érdemes minőségi cipőt vásárolni, nem mindegy milyen a talpkiképzése. És véletlenül sem azért vagyok ezen a véleményen, mert kínairól van szó. Ruhát szoktam ott vásárolni, meg a turkálóban is, de járás tanuláshoz cipőt nem vennék a fiamnak a kínaiban. Inkább ha van lehetőséged menj el egy bababörzére, ott lehet jókat kifogni, vagy turkálóban, illetve ha van a közeletekben auchan, akkor tudom ajánlani, mi ott vásároltunk most siesta cipőt a fiamnak akciósan.
2013. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Cipőre én is háklis vagyok. Egyetlen, amiből sem használtat, sem olcsó kínai sz@rt nem veszek. Járok turiba stb, de ez az egy,a mit nem.
2013. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk beváltak a kínaiban vehető cipők.

Bababoltos mesélte, hogy a nála 2500ft-s cipőt Pesten cipőboltban(westend) 7-10körül árulják, és viszik mint a cukrot:D

2013. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vetem már ott is cipöt,gyerekeimnek,de inkább a deicmanba veszek,ott is ugyan annyi ,és még szebbeket is találok,ja és jotálás is jár hozzá mig a kinaiban vett cipökhöz nem .
2013. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én általában a deichmannba veszem a bobby shot

árban is megfelel és minőségben is.

de volt h kínaiban vettem,pl bakancsát,2 telet kihúzott és

még mindig jó!

a lányom első cipője a kínaiból volt,bár kifogtam,jó minőségűnek tűnt és aztán nem is volt vele baj.

2013. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most erre tudnék írni valamit, de gondolom le leszek pontozva ezerrel. Szóval, régen, szüleink, nagyszüleink idején sem volt ilyen meg olyan kiképzésű cipő. Szerintem sokkal fontosabb, hogy a kis talpán az izmok megfelelően kifejlődjenek, amely ugyebár sok mezítlábazás során alakul ki jól. A nagylányomnál vettem a drágábbnál drágább szuper cipőket, mégis lúdtalpas lett. Mint az kiderült azért, mert nem volt eleget mezítláb. Itthon is szandiztam, méregdrága szandikba, mert azt mondták, az úgy jó lesz. Hát nem lett jó. Most a kicsinél nem adok rá cipőt soha itthon, már most látszik, hogy kezd kialakulni neki a boltív. Meg azért van egy jóadag genetika is ebben az egész dologban. Lényeg, a lényeg, szerintem mindegy, hogy mit adsz rá. De a Deichmanban valóban lehet jó áron cipőt kapni.
2013. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. márc. 21. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!