Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 év körüli gyereketeknek...

1-2 év körüli gyereketeknek van kis asztala, kis széke? Hasznos?

Figyelt kérdés

Milyen széket érdemes venni? Gondolom a fa stabilabb mint a műanyag. Ez az Ikeás jó lehet?

[link]

[link]


2013. jan. 21. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nálunk volt már ennyi idősen is nekik, akkor is szerették

szerintem mindegy ,hogy fa vagy műanyag, nekünk bent műanyag van, a kertben fa

sokat rajzolnak rajta, főzőcskéznek, gyurmáznak és néha kitalálják ,hogy annál az asztalnál szeretnének vacsizni külön, mint a nagyok

könnyű tisztán tartani, picit nagybb lesz a gyermeked, már ő maga fogja egy szivaccsal letakarítani, feléri, örül majd, hogy segíthet

2013. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek az ikeás dolgok nagyon jó és strapabíró dolgok. Mi nagyon szeretjük őket, ezen rajzolnak, festenek, színeznek, legóznak, néha uzsonnáznak. Könnyű tisztítani, és jól tartják a színüket. Ja és könnyűek, míg egy fa asztalnak azért súlya van. Nálunk ez is szempont volt, mert ha rádől egy fa asztal valamelyikre, akkor az okozhat komolyabb sérüléseket, míg ez a műanyag nem olyan súlyos.
2013. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt néztem ki. Sztem 1 éves szülinapjukra meg is kapják nyáron vagy karácsonyra.
2013. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk ikeás van, de a Svala nevű, nagyon klassz, szeretjük.
2013. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kisfiam a 2. szülinapjára kapott egyet fából, azóta ott eszik.
2013. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekunk az etetoszeket lehet asztalla es szekke alakitani, 3 napja szedtem szet 15hos lanyomnak, azota szinte egesz nap abba ucsorog
2013. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lányomnak mi is szétszedtük az etetőszéket (16 hónapos volt), amit kis asztallá és székké lehetett alakítani. Nagyon szerette.

Most 2,5 éves és mi is műanyagot vettünk neki. Imádja, és örül neki, hogy tudja cipelni is, mert a műanyag tök jó könnyű. :)

Ikeás van nekünk is, és nagyon strapabíró szerintem.

2013. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk van ilyen ikeás asztalunk-székeink, nagyon jók, nem megy tönkre, könnyen lemosható. Csak ajánlani tudom.

Használjuk, szeret ezen rajzolni, később ezen fog enni, vagy kisebb családi összejövetelekkor is jó, amikor más gyerekek is jönnek.

2013. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is van - nem ikeás, másféle, de szeretjük nagyon, sokat használják a gyerekek, mindenféle tevékenységre, evésre. stb.

Tesóméknak ugyenez az ikeás van, de lehet ők fogtak ki rossz szériát, de az asztaluk lába is kitört, a az egyik szék háttámlája folyamatosan kijön- a másiknak a lábának az egyik vége hiányzik, így billeg, nem stabil egyik része sem. :)) Bár azért az ikeás dolgok jók szoktak lenni- ők jól mellényúltak.

2013. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, meggyőztetek! :) Kislányom 11hónapos, vagy a szülinapjára, vagy tavasszal a névnapjára megkapja.
2013. jan. 21. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!