Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tárolóitok vannak?...

Milyen tárolóitok vannak? Miben tartjátok a játékokat?

Figyelt kérdés

Nem túl nagy a lakás és kezd káosz lenni. Speckó dobozok, hálók, tartók? Hol vettétek?

Köszi


2013. márc. 21. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a Tescóban vetem egy tároló dobozt, de szerintem be kell majd szereznem még egyet.
2013. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én csak egyszeru sima karton dobozokba,ha rául vagy tonkremegy kicserélem ,élelmiszer uzletbe ingyen is adnak ,bevonod krepp papirral,ha ugy eredeti állapotába nemtetszik .
2013. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tescoban vettem egy pillangós tárolót,meg másik fajtát is.Egyébként a többi a polcon van.A tulliról vettem még,nagyon jó minőségűt.
2013. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én olyan játszószőnyeget (alex) vettem, ami dobozzá alakítható.
2013. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ennek a pillangósnak megvan a könyves polca is.


[link]


Ebből az állatosból 6 van, lehet felfelé építkezni.

Meg megvan a ládája, könyves polca is az állatosnak.


Így középen van hely játszani, mert a játékok szépen el vannak pakolva, ami kell, az van elő véve!

Ha valaki jön, gyorsan rendet tudok rakni!

2013. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szép, csak drágállom. :)
2013. márc. 21. 12:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a műv. házban szokott lenni olcsó áru vásár, én ott vettem színes szennyestartót, hálósat, kb. 250 ft és a és játék tárolásra teljesen jó.
2013. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk egy piros, kerekes, fedeles műanyag vonatunk van. Jó sok játék elfér benne, és ha kicsim úgy gondolja kiborítja, belemászik, és tologattatja magát.
2013. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a kínaiban vettünk kifejezetten játéktároló dobozokat (mesefigurás), ami puffként is használható (80 kg-ig tesztelve).

2500-3000 ft körül van, egy halom játék elfér benne, és nem mellékesen ülőalkalmatosságnak is jó.

2013. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, ilyen, csak a mienk pókemberes:


[link]

2013. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!