Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen testápolót használhatok...

Milyen testápolót használhatok,2 hós babámnak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
en egy nagyon jot talaltam a patikaban,a neve a-derma!kicsit draga de gyonyoru a babam bore tole
2009. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A gyógyszertári fürdetőkrémet lehet testápolóként is használni. DE nagyon jók a Babé termékek. Gyógyszertárban kaphatók. Mást én nem ajánlanék még ilyen kicsinek.
2009. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha száraz a bőre, ilyen kicsinek még max. babaolajat. Mást nem. De ezt is csak akkor, ha száraz a bőre.
2009. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azt érdemes figyelembe venni a testápoló kiválasztásánál, hogy ne legyen benne túl sok "mű" adalékanyag, és az illata se zavarja a babát.

Mi gyógyszertári testápolót használunk, nálunk bevált.

(3 hónapos a babánk)

2009. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én újszülöttkora óta a doktornő által felírt gyógyszertári testápolót használom, nekünk nagyon bevált. 4 hós baba anyukája
2009. szept. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Bocsi,hogy megkérdezem de minek testápolóhoz szoktatni a kicsi bőrét?Miért nem hagyod,hogy a saját immunitása,zsírosodása kialakuljon?azért van a fürdető krém,hogy azzal kezeld meg a gyógyszertári olaj-neki még kellene azt használni.Ha ezeket használod nem kell semmi utána.

Nekünk is érzékeny bőre volt a kicsinek ,sőt ekcémás is lett,meg koszmó is volt a fején,de azt csináltam amit kell és nem kenegettem mindenféle mű dologgal és gyönyörű lett a bőre pillanatok alatt!

Ha meg valami baja van és azért akarod kenegetni akkor inkább orvostól kérj tanácsot!És ez komoly.Volt olyan ismerősöm aki azért kente a babáját,mert jó illata van tőle-persze az én gyerekemet dicsérte milyen jó baba illata van-pedig semmit nem kentem rá sosem,sőt 14hós én még mindig fürdető krémmel fürdik..és egy darabig azzal is fog!Minek terheljük a szervezetét plussz káros dolgokkal,ha nem muszáj!?..

2009. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia, mi a dm-es narancssárga dobozos testápolót használjuk, olcsó, és nagyon jó!!
2009. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiamnak az első pár hónapban nagyon száraz volt a bőre, ezért mi is használtunk testápolót. Nekünk a Neogranormon és a Nívea vált be.
2009. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, rosszul írtam a kérdést, nem akarok használni,mret csodaszép a bőre szerencsére. Csak kiváncsi voltam miket lehetne esetleg haszálni.
2009. szept. 17. 09:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Én minden reegel és este a gyógyszertári fürdetővel kenem be a pofiját, 6 hónapos.

A teste többi részét nem kenem semmivel.

2009. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!