Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha babát szeretnék, akkor...

Ha babát szeretnék, akkor használhatok barnítót tartalmazó testápolót?

Figyelt kérdés
Johnson&johnson holiday skin
2009. máj. 28. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nyugodtan! Az nem artalmas. Egy olyan anyag (dihydroxyacetone) van benne, ami a borodben levo proteinnel lep erintkezesbe es igy szinezi be a borod. Nem kulonosebben artalmas, novenyi eredetu, asszem talan cukornadbol nyerik..de erre, lehet, hogy nem jol emlekszem.
2009. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ha bőrrákot akarsz, akkor használj barnító testápolót... a babádat legfeljebb annyiban befolyásolja, hogy hamar marad árván. bocs, csak én nagyon haragszom ezekre a szarokra, mert legkorábban 10-15 év múlva fog kiderülni, hogy a sok stimulálásnak mi a következménye. inkább napra kéne menni, persze azt is csak óvatosan. szerintem.
2009. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!