Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen barnító testápólót...

Milyen barnító testápólót használhatok?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos a fiam és szoptatok. Régen a Dove barnítót használtam és pár nap múlva szép színem lett. Most azt használom és alig van színem tőle. Illetve rá van írva, hogy oxybenzont tartalmaz, ami nem tudom mennyire jó. Megkérdeztem a gyerekorvost, és azt mondta használhatom. Nektek van bevált önbarnító testápolótok?
2010. jún. 14. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb az azonnal barnító:)Előtte radír,aztán szép egyenletes lesz:)Csak hát 3 óráig szárad:D
2010. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is Dove-t használtam a terhességem idején és a szoptatás alatt is,teljesen meg voltam vele elégedve.

Azt írod most alig van színed tőle,bár nem tudom mennyire vagy világos vagy éppen sötétebb bőrű,de nyugodtan használhatod a normál-sötétebb bőrre valót.

2010. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ma vettem észre, hogy kezd egy kis szinem lenni a Dove-tól. Régen mindig 1-2 nap után már látható volt. Nagyon fehér a bőrőm.

Jó a Dove, mert selymes is lesz a bőrőm, csak valami iszonyatosan büdös.

2010. jún. 16. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!