Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mit jelent? Talán kibújik...

Ez mit jelent? Talán kibújik hamarosan az első fogunk?

Figyelt kérdés

Napok óta nyugtalanabbul alszik,de nem kel fel éjjel

Átalussza az éjszakát

Megnéztem az inyet nincs bedagadva nekí, viszont betettem az újjam és az alsó inyenel ilyen csipke,reces az inye.

De foga nincs meg nekí kint.


Mindent a szájába vesz ha megfogja az ujjunkat azt is egyből bevenne.


Ez a csipkes,recés így azt jelenti hogy hamarosan kibújik az első fogacskaja? Innentől mennyi idő?

Miért fincsi bedagadva az inye?



2013. márc. 21. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak sem volt bedagadva soha én is a recésségből vettem észre, hogy hamarosan kibújik:) Kb 1-2 hét volt nálunk mire áttörte az ínyét.
2013. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Hogy neked mikor bújik ki a fogad, azt nem tudom, de gyanítom, hogy te ezen már túl vagy...

A babádnak lehet, hogy hamarosan kibújik, nem írtad mennyi idős, de a tünetek erre utalnak.

2013. márc. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rosszul tettem fel a kerdest,akkor helyesbitek:

Talan hamarosan kibujik a fiam elso foga?


5honapos egyebkent

2013. márc. 22. 07:27
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Jaj hogy idegesitenek a nagyokosok...akik nem a kerdes lenyegevel foglalkozik, hanem piszkalodik.
2013. márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!