Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiviszitek szélben a 20 hónap...

Kiviszitek szélben a 20 hónap körüli gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nálunk eléggé fúj a szél (északkelet), de nincs hideg és kissé elbizonytalanodtam, hogy kivigyem vagy sem a lányomat:-)
2013. márc. 22. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én biztos nem viszem ma ki. Itt olyan erősen fúj a szél, hogy még engem is elfújna. Nincs itt sem olyan hideg, viszont a ruhámat is átjárja a szél, így eléggé "kellemetlen".
2013. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kénytelen vagyok boltba menni és vinnem kell magammal. szóval igen! itt is fúj a szél nagyon!
2013. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi elvittük reggel a nagyobbat oviba autóval. a Kisebbem 22 hós.

Még sétálni sem akart, vinnem kellett a kocsitól. és fújt ő is, nemtetszését kifejezve. :D

Amikor hazaérünk kint szoktunk maradni, még bóklászunk a a kertben, ha már beöltöztünk. Ma spurizott be egyből. :)

2013. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nézegetek én is kifelé, de igazából majd elviszi a fákat a szél, azt hiszem én sem viszem ki.
2013. márc. 22. 10:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kiviszem mindig.

Arra gondolok mi lenne ha vinni kellene bölcsibe és nincs autó? akkor is gyalog mennénk.

2013. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából ki kellene vigyem (lányom 22 hós, fiam 3 éves), az a baj, hogy már majd szétszedik a panelt, tegnap se voltunk kint, még az eső is esett, nálunk is fúj a szél (Székesfehérvár), de legalább süt a nap. Már nem lehet velük bírni, azért egy 55 nm-es panel, nem családi ház:( Itt már a szomszédok se tolerálják a gyerekeimet:(
2013. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kivittem mégis. 9 percig volt kint, aztán úgy beiramodott, hogy majd berúgta a bejárati ajtót.

Nagyon fúj a szél, levegőt sem lehet rendesen venni. De örülök, hogy kivittem, mert így ő dönthetett:-)

2013. márc. 22. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!