Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány tápszert érdemes kipróbál...

Hány tápszert érdemes kipróbálni? Anyukám szerint túlkomplikálom a dolgot!

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy már a 3. féle tápszernél járunk, de ezzel sem vagyok elégedett.

A kezdetek óta tápszeres a babám, mert csak 1 hónapig tudtam szoptatni, de még akkor is ki kellett egészíteni az adagokat. (Most már 4 hósak vagyunk)

Kezdtük a Milupa Milumil Ha 1-el, ezt ettük 3 hónapon keresztül, de pár hete hasfájós lett a babám, meg elkezdett feltünően és sokat bukni.

Felírta nekünk a doktornő a Milumil Ar-t, de attól meg nehezen kakiltunk, viszont szerette a Törpe.

Most kipróbáltam neki a BEBE 1 Aktívot, de ez meg nagyon híg (a másikak egy kicsit darásak voltak, főleg az Ar), ezt meg nagyon bután eszi, nagyon sok levegőt nyel mellé, meg persze ugyan úgy bukik.


Gondoltam, még megpróbálnánk a Beba Ar-jét (azt hiszem van ilyen), csak a kakiktól félek.


Ti mit használtok? TApasztaltatok hasonlót?


2009. szept. 17. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 4 -et probàltam ki,mire megelégedtem.

Ha te ugy érzed a jelenlegi tàpszer nem jo,nyugodtan cseréld le,dokim is tàmogatott benne.De valahol azért jo megàllni.

2009. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Sokat olvasgatom itt, hogy x tápi nem vált be, mert... y-nal nem vagyok elégedett, mert... Szerintem 1x csak rátalálsz az "igazira" ! De ha 1 jó tanácsot megfogadsz: ne a kakit nézd ilyenkor. Ha beválik egy tápi, nem bukik tőle annyit a babó, akkor teljesen mindegy milyen állagú a kaki! (mármint a normál határokon belül!)

2009. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a Humana Babánosat esszük nagyon meg vagyok vele elégedve, ja és nem utolsó sorban az ára is jó 900 gramm felírva 1000 Ft.
2009. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11:08 vagyok, bocsi félreolvastam! De akkor javítok úgy, hogy a nehéz kakilást lehet segíteni, egy kis forralt majd lehűtött vízzel vagy pl. édeskömény teával.
2009. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!