Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Frissen fejt tejet ha cumisüve...

Frissen fejt tejet ha cumisüvegből akarom adni az 5 hetes babának kell melegíteni egy bizonyos hőfokra? Vagy csak az üveget melegíteni?

Figyelt kérdés
Nem kell megkövezni természetesen ciciből kapja :), csak műtétre várunk és én nem aludhatok ott vele, ott kell hagynom a tejet és cumisüvegből fogja kapni. Ki kell próbáljuk hogy elfogadja-e! Köszi
2013. márc. 22. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy én vagyok fáradt de nem teljesen értem uh leírok két választ.

Ha arra vonatkozik a kérdés, hogy mikor lefejed és cumisüvegbe töltöd és egyből a kisbabádnak adod melegítsd e akkor a válasz NEM.

De ha arra, hogy amikor a korházban vagy, kell e a tejet melegíteni természetesen kell! Cumiüveg melegítőbe vagy forróvíz alá tartod vagy nagyon picit(!) a gázon.

Sikeres műtétet!!

2013. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell melegíteni. Az üveget sem.
2013. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az elsőre gondoltam :)

Köszi nektek!

2013. márc. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!