Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fáj a babáknak a fülbelövés?

Fáj a babáknak a fülbelövés?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki fülbevalót és úgy hallottam, hogy ettől csak megijednek a babák, mármint a hangjától de nem sírnak a fájdalom miatt. Egyáltalán fájhat ez nekik? Tapasztalatok?
2013. márc. 23. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fáj, de szerencsére csak 1 pillanat az egész. Onnan tudom, mert én is kilövettem a sajátomat és fájt.

A picik már attól megijednek, hogy lefogják őket,aztán meg a hang és a szúrás. Szóval, sírnak nagyon, de gyorsan el is felejtik az egészet.

Ez ne tarson vissza, mert utána meg olyan édesek fülbevalóval.

Én 6 hónaposan lövettm ki iker lányaim fülét. Egyáltalán nem piszkálták soha, természetes nekik, hogy van.

2013. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányom 10 hetes volt, amikor kilövettem neki. Mindkettőnél olyan keservesen ordított, ráadásul a lyukasztó hangtalan volt, úgyhogy szerintem fájt neki. De hamar megvigasztalódott. Szóval nálunk fájdalmas volt.
2013. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hangjától?nincs is hangja.csak 1 mp az egész.de amúgy rohadtul fáj,még utána is érzékeny lesz neki,kamillával mosogasd át.
2013. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt!

Egy injekció is fáj, mégis beoltatjuk a gyereket

Egyszer kell megcsináltatni! Felnőtt korában lehet nem mer elmenni, es akkor majd mondja, nekem miért nem szúrattátok ki kis koromban!

2013. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 hónaposan lövettem ki a lányom fülét, rettentően sírt, de kb. 2-3 perc után lenyugodott.

Nem is maga a szúrás fájdalma miatt sírnak, hanem a körülmények+a szúrás miatt.

A lövés nagy kattanás, elég hangos, pláne, hogy közvetlenül a füle mellett szól, ijesztő lehet neki.

Ráadásul szorosan le is kell fogni, megértem, hogy sírnak.

2013. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!