Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kenguru mikortól használható?

Kenguru mikortól használható?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam hogy 2 hónapos kortól, de egy csomóra az van irva hogy újszülött kortól. Ti hogy tudjátok?
2009. szept. 17. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem amiben ültetni kell, azt 2 hónap előtt nem lehet.

az újszülött feliratúba nem lehet fektetni?

2009. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem lehet fektetni. A Baby Björnek van olyan, amit elvileg újszülött kortól lehet a leirás szerint.
2009. szept. 17. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia én kengurut használok. Újszülött kortól egy fajta van a Brendonba lehet kapni-ebben tud feküdni a baba. Én egyébként 6 hetes kortol használom a kengurut. De azt is megvallom, hogy ekkor még csak rövid utakra /elvittük a tesót az oviba, majd haza/Aztán ahogy nagyobb lett egyre többet megyünk.Egyébként szerintem az is számít hogy hány kilo a gyermek, általában 3.5 kg-tól ajánlják.
2009. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a fektetős kenguru a Cybex terméke.
2009. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi ma vagyunk 4 hetesek és nagyon elgondolkoztam hogy venni kellene. A súllyal nem lenne már probléma:)
2009. szept. 17. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:

A hagyományos kengurut, pláne, ha van fejtámasza, akkor onnantól lehet használni, ha már stabilan tartja a fejét.

Tegnap kérdeztem a védőnőmet.

3 hónapos és 1 hetes a babám.

2009. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezt a kérdést én is fel akartam tenni...mert a leírásban az van,h kettő hónapos kortól..és 3-9 kgig...de az én Kicsifiam 4 kg.mal született..:) :)(Most már bőven 5 kg fölött van) Mindenesetre megvárom a két hónapos kort...biztos ami biztos...:)
2009. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!