Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hordozókendő vagy kenguru...

A hordozókendő vagy kenguru amit többen említettek itt, hogy még a lakásba is rajtuk és a babán van, hogy a bab ne legyen egyedül és ne sírjon és szorosabb legyen a kapcsolat is, az használható már egészen pici kórtól?

Figyelt kérdés
2008. jún. 14. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hordozókendő már újszülött kortól, a kenguru három hónapos kortól ajánlott. Bár én nem igazán értek egyet az állandó hordozással, mert sok gyerek később sem tudja önállóan elfoglalni magát. Egy gyerekkel a melleden/hátadon meg nem tudom, hogy tud valaki akár vécére is elmenni. De ez már egyéni véleményem.
2008. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az elöttem szólóval.

A lányomnál elsőre kengurut vettünk.de nem volt kényelmes,mondjuk lakásban nem használtam,csak annyira hogy leugorjak a kisboltba zsemléért :)

De mikor idősebb lett(olyan fél éves) vettem hordozókendőt. Sokkal könnyebb volt benne,de a lányom elég nyugis,önnálló baba volt,így ritkán volt benne.

A fiamnál már jobban kihasználtam. Kicsi korában nagyon igényelte a közelségemet és így NÉHA a lakásban is felkötöttem magamra. De figyeltem,hogy ne szokja nagyon meg,mert szerintem az nem jó. De ez baba függő is,mert a fiam még most is sokkal inkább igényli a jelenlétemet a lányom meg nagyon önálló és mindent egyedül akar csinálni.

2008. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nekem is van hordozó kendőm,de a baba még a pociban,de nekem eszembe sem jutott,hogy a lakásban magamra kötözgessem,max ha gyakorlom a kötési tipusokat.De sztem a babának is meg kell tanulnia önnállónak lenni,mert ebből lesznek azok a problámák majd amikor nem fog egyedül aludni a pici stb és nem is fog hagyni semmit sem csinálni.Szval sztem nem biztos,hogy egészséges állandóan hordozni.KEngurut én nem vennék..ez nekem szimpibb:)
2008. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!