Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész nap cicin lenne, ez...

Egész nap cicin lenne, ez normális?

Figyelt kérdés
9 napos a kislányom,és egész nap cicizik,mert szopizik egy keveset és bealszik rajta. Mit tehetnék hogy rendesen egyen?
2013. márc. 23. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
nem normális. a fiam ugyan ezt csinálta, kapott tápszert, és nem volt többet gond belőle.
2013. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Semmit, ő még nagyon picike ahhoz, hogy "rendesen" egyen. Ne ébreszd fel, mert úgy gondolod, hogy alig evett valamit. Annyira kicsi mennyiségeket tud csak befogadni a gyomruk egyszerre, amennyi nekik épp elég. Ha elalszik, hagyd őt aludni, ebben a korban a babák szinte csak enni ébrednek fel. Tehát ha felébred, akkor valószínűleg éhes is lesz. Ahogy erősödik, és ügyesedik, egyre többet fog szopni, és egyre jobban hosszabodnak majd a két étkezés közötti időtartamok. A sárgasága teljesen elmúlt már? Mert ha még nincs rajta túl teljesen, akkor attól is aluszékony lehet.
2013. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ekkora kisbabától tök normális. Az enyém is ilyen volt. Legalább serkenti a tejtermelést és testközelségre is szüksége van még nagyon. Hallgass az ösztöneidre, úgy csináld ahogy te jónak gondolod. Sok sikert!
2013. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Ez a normális!!

Nehogy tápszert adj neki, mert akkor nem lesz elég tejed!

Minél gyakrabban szopik, annál több tejed lesz később, ő most az elején "csinálja" magának a tejet későbbiekre is, mert ilyenkor állítja be a szervezeted azt, hogy milyen mennyiségre van szüksége a lányodnak.

Minél gyakrabban szoptatod, annál több lesz a tejed.


Az én lányom is bealudt pár perc után az elején, szinte óránként a mellemre tettem.

Most 3,5 hónapos, még van elegendő tejem, a mai napig akkor eszik, mikor ő kér.

2013. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen teljesen elmúlt nála:) akkor azt hiszem mást nem tehetek csak várok.
2013. márc. 23. 21:28
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Ekkora babánál ez teljese normális! Majd ritkul, beáll, szépen lassa többet les ébren....


Eszedbe se jusson tápszert adni.

2013. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

De cuki lehet :))))

Én fiam pont az ellenkezője volt. Öt perc alatt lerendezett, én meg ott maradtam árván, egyedül és nem foglalkozott velem tovább. :D

Kicsit irigyellek. :)

Amúgy normális. Nagyon csöpp gyomruk van és ő pontosan tudja, hogy mennyit kell ennie, de mivel még ő is csöpp, ezért ez még nagy meló neki és hamar elfárad, ezért alszik el rajta.

2013. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Ekkora babának ez a normális. :-) Ahogy nő, úgy fog leszokni róla. Nehogy adj neki mást, pontosan azt teszi, ami neki a legjobb. :-)
2013. márc. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Úgy látom, közben megjöttek a tápszeres babák agresszív anyukái lepontozni azt, aki olyan szerencsés, hogy anyatejet tud adni a gyermekének.
2013. márc. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Éjszaka kell neki egy pici pótlás,amúgy egész nap nem kap,de hogy tudjunk aludni így kap általában 30 mili pótlást. Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz :)
2013. márc. 24. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!