Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babaápolásról szóló...

Milyen babaápolásról szóló könyvet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Sajnos a környezetünkben most nincs egyetlen kisbaba sem. Valamire emlékszem az öcsém babakorából, illetve pár unokatestvéremre is segítettem vigyázni, de így is ezer meg egy kérdésünk van a férjemmel, és habár kérdezhetünk szülőktől, rokonoktól, barátoktól, jó lenne egy plusz mankó is. Ti milyen könyvből készültetek a szülőségre?
2013. márc. 23. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Larousse Babakonyv. En ebbol tanultam, kepekkel illusztralt nagyon jo! En se tudtam semmit :). Nagyon ajanlom.

pelenkazas oltoztetes koldokapolas furdetes ilyenek vannak benne.

2013. márc. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. márc. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt a közelben baba, a védőnők által szervezett baba-mama klubban tudtam meg mindent, nem is volt baj sem az öltöztetéssel, sem fürdetéssel. Egyetlen dolog vlt, amit kihagytam, az a baba olajos letisztítása a hajlatokban közvetlen fürdetés előtt. Az ismerősömnek majdnem kicsúszott a kezéből a vizes-olajos gyerek. A könyvtárakat szoktam bújni régen.
2013. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mi babánknak elég száraz volt a bőre, mióta olajozzuk nagyon szép. Persze van benne igazság, hogy nagyon vigyázni kell, mert csúszik, de ajánlom az olajozást :).


Még az jutott eszembe, hogy a youtube-n van pelenkázásról videó! Szerintem jók.

2013. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!