Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babánál (10 napos)...

Újszülött babánál (10 napos) mennyi a normális széklet (db-ra)? Normális, hogy minden szopi után - illetve előtt, mert akkor nézem a pelust - van kaki?

Figyelt kérdés
Kezdő anyuka vagyok, a védőnőt már nem tudom megkérdezni. Csak aggaszt, hogy így vajon mi marad meg benne?? Ja, 3-3,5 óránként szopizik.
2009. szept. 17. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

ó, az én lányomnál kezdetben garantált volt, hogy minden szopi közben rottyantott egy adagot.

anyatejes babáknál ez teljesen normális.

minimum 12 db pelus elment egy nap (pár hétig)

2009. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

12?? Hú, azért ott nem tartunk, de sztem a napi 7-9 megvan!

Köszönöm a gyors választ!

2009. szept. 17. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, teljesen normális. Nekem volt, hogy 10x is telepakolta a pelust :)). Anyatejes széklet az ilyen.

2009. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, megnyugtattatok! :-)
2009. szept. 17. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, sokáig eltarthat ez a sok kakilás! Teljesen normális, hogy ennyi széklete van! Hidd el nekem, nincs is semminek sem jobb illata, mint az anyatejes kakinak! Eljön még az az idő, amikor könyörögsz, hogy végre legyen kaki!
2009. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!