Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mikor élveztétek...

Anyukák! Mikor élveztétek újra a sexet szülés után? Meghallgatnátok a történetemet?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem, mikor letelt a hat hét, elkezdtünk próbálkozni a sexel, de nekem nagyon fájt már mikor berakta, azt mondta hogy olyan mint hogy ha érezné belülrő hogy még érdes, mint ha nem lenne teljesen begyógyulva a seb. ( 6 hetes kontrolon minden ok volt). Aztán hanyagoltuk is 3-4 hétig, majd megint újra próbálkoztunk, többször is, egyszerűen nem megy. Annyira fáj. Nem tudom mitől lehet... Nagyon elszomorít, Vajon mikor lesz jó újra? Réadésul most megjött, és ahogy egy tampont raktam föl, az is kellemetlen volt. Így rákényszerültem a betétre. Nektek is ilyen szörnyű volt még 3 hónap után is? :(
2013. márc. 24. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Mi a betöltött 5. hét után már szeretkeztünk, csodás volt, orgazmusom is volt.

Bár nekem nem volt gátmetszés, lehet, ezért nem fájt.

2013. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gátmetszésem is volt, és repedtem is belül.
2013. márc. 24. 10:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a 7. Héten csináltuk. Jó volt. De néha bizonyos pózokban fáj a gátmetszés helye. Úgyhogy nem tudjuk olyankor csinálni mert olyan mintha szét akarna válni,persze nem csak azért óvakodok :)
2013. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

a szülés utáni első együttlét és tamponfelhelyezés nekem is "szűzlány élmény" volt, pedig engem császároztak.


ha ennyire kellemetlen, akkor ne rohanjatok ajtóstul a házba, ha érted mire gondolok :)

simogassátok, becézgessétek egymást, bújjatok össze. ja, és nyugodtan hagyd, hogy kényeztessen a párod.

egy hosszú csók igencsak be tudja indítani a vágyat! :)


egy pici baba mellett nem könnyű időt szakítani egymásra, de megérdemled, hogy újra tudd élvezni a szexet!


és kipróbálhatjátok a síkosítót is ;)


kellemes próbálkozást!

2013. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5 hónapja szültem, az elején még mindig fáj. Az első (7 héttel szülés után) nagyon fájt, feszített...de sok gyakorlás, síkosító és/vagy nyál és egész jó. :-D És pózfüggő...állva kimondottan jó.
2013. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem kb fél évvel a szülés után rendeződött csak a dolog, de a dokim szerint ezt felpörgethette volna egy kis intim torna. Állítólag az rengeteget segít. Kitartás!!
2013. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is rossz volt egy jó ideig, pedig én császáros voltam.

De én úgy érzem, hogy ennek inkább pszichés háttere van nálam, mert totál "anya üzemmódban" működtem és nehezen szakadtam ki belőle. Néha még most is alig tudok ráhangolódni, pedig már majdnem másfél éves a kisfiam :(.

2013. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hüvelyi úton szültem, repedtem ahol csak lehetett, volt gátmetszés, a szex a mai napig NEM JÓ, nem is kivánom.

23 hónapos a gyerekem

2013. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lassan 1 éves a lányom, de az együttlét elején néha még mindig fáj!
2013. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 hós a kisfiam, és az elején még mindíg fáj.... 3 hónapig a férjemmel semmit sem tudtunk egymással kezdeni, annyira fájdalmas volt. Szépen lassan egyre jobb.
2013. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!