Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mikor élveztétek...

Anyukák! Mikor élveztétek újra a sexet szülés után? Meghallgatnátok a történetemet?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem, mikor letelt a hat hét, elkezdtünk próbálkozni a sexel, de nekem nagyon fájt már mikor berakta, azt mondta hogy olyan mint hogy ha érezné belülrő hogy még érdes, mint ha nem lenne teljesen begyógyulva a seb. ( 6 hetes kontrolon minden ok volt). Aztán hanyagoltuk is 3-4 hétig, majd megint újra próbálkoztunk, többször is, egyszerűen nem megy. Annyira fáj. Nem tudom mitől lehet... Nagyon elszomorít, Vajon mikor lesz jó újra? Réadésul most megjött, és ahogy egy tampont raktam föl, az is kellemetlen volt. Így rákényszerültem a betétre. Nektek is ilyen szörnyű volt még 3 hónap után is? :(
2013. márc. 24. 10:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónapos a lányom és kb a 7. hónaptól lett egyre jobb, de sok előjáték és próbálkozás kellett. Feladni soha nem szabad, mert a kapcsolat is rámehet. Nekem pont az abajom, hogy néha a férjemet nehezebb rávenni, mint engem... :( FUra, pedig kíván és szeret, de néha fáradtabb, mint én. :D
2013. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!