Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos baba ihat kókusz...

10 hónapos baba ihat kókusz tejet?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan inni adnám neki , hanem pl sütibe. Sok olyan süti van amit ehetne, csak tej is van benne, vagy van olyan baba porridge ami tejjel készíthető es azt is tudnám neki adni.

Vagy van valami másféle tej(féle) amit lehetne neki adni ?

Ui. : sima tejet 1 éves kora után se fog kapni


2013. márc. 24. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én rajtam sima tejet ennyi idősen (ami ezekbe az ételekbe kell,nem túl nagy mennyiség! Az égvilágon semmi baja nem lesz tőle. A lányom 1 éves kora óra egyébként napi 1× kap tehéntejet! Egészséges boldog baba! Megkérdezhetem, h miért nem mersz adni neki?

És, h a kérdésre is válaszoljak... Igen adhatsz neki kókusz tejet, de én azért beszélnék a védőnővel, h lehet-e, mivel ő tudja a legjobban!

2013. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én ekcémás vagyok, és ha tejet iszok (vagy tojásfehérjét eszek) nagyon durván ekcémás lesz a bőröm. Ezért 1,5-2 éves koráig nem adok neki, hátha így elkerülhetem hogy az ő bőre is vacak legyen.

Nem tudom megkérdezni a védőnőt, mert Angliában élünk és itt nagyon másképp gondolkoznak ...

2013. márc. 24. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Uh... akkor lehet meg utanna is huzhatod a dolgot,bar ha mas tejtermektol ( sajt,turo,stb...) nem jon ki akkor 2 evesen mehet! Szerintem add nyugodtan a kokusztejet,de meg a rizstej is jo!
2013. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!