Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok a kokusz polyárol?...

Hallottatok a kokusz polyárol? Vett valaki? Jobb mint a hálozsák? Miert? Miskolcon hol lehet venni? Kb. mennyi? (nyári baba lesz)

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Én most vettem kókuszpólyát (kb 2000től vannak én 3500 ért vettem) ugye könnyebb benne fogni a picit és alváshoz is nagyon jó nekünk tavasz közepén jön és így nem is vettem hálózsákot hiszen az elején abba altatom utána meg már melegek lesznek és akkor nem kell egyik se de ősszel azért tuti veszek neki egy hálózsákot

2009. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kókusz pólya! Tartja a babát ezért jobban alszik benne és sokkal könnyebb megfogni is. Célszerű a rokonoknak abban odaadni ha fel akarják venni mert biztosan lehet benne tartani.
2009. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!