Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 360g hízás tényleg nagyon kevés?

360g hízás tényleg nagyon kevés?

Figyelt kérdés

Most 4 hónapos kisfiam és csak ennyit hízott.Előtte 640g-ot.

A doktornő azt mondta etessem többször, de nap közben nem igazán tudok több étkezést bepasszírozni és szerintem nem is igényelné....Az éjszakát átalussza kb 9től 7-8ig alszik.


2013. márc. 25. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kevés. Minden baba más ütemben hízik! És tulajdonképpen az a lényeg, hogy hízik.

Ha semmi előzménye nem volt az egész kijelentésének (koraszülött egyéb súlyproblémák, stb) akkor teljesen normális ez a 360 g.

A lányom volt, h egyik hónapban 800 grammot (!!) a másikban 250 grammot hízott. De a doktor nem szólt rá semmit. A lényeg továbbra is az, h hízott!

2013. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Ha éhes jelzi, tömni meg nem kell Mi is így jártunk, a lányom 3400g-mal született és 8 hónaposan csak 7 kg volt. Én etettem volna többször is, de nem evett. Elküldtek mindenféle orvoshoz, de semmi baja. Ő ilyen 1 éves korára nem fogja megtriplázni a születési súlyát, és kész. Most 10 hónapos és csak 7,5 kg. Ez van, pedig eszik rendesen. Mosolygós, életvidám kislány, aki sajnos már az eleje óta rossz alvó, így még legalább 3x kelünk éjszaka. És hidd el, nem az éhség miatt.
2013. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor a kislányom gy hónapban csak 250gr-ot hízott, nem a megszokott 500-600 gr-ot, minket is elküldtek laborba, ott egy kis vérszegénységet mutattak ki nála, szedett vasat pár hónapig.
2013. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

4 héttel korábban jött,de papír szerint nem volt koraszülött, 2600g volt és azóta is szépen hízik, csak ez a hónap sikerült így.

Igaz, hogy nap közben csak 5x eszik,de időben többször nem tudnám megszoptatni szerintem és tényleg nem igényelné.

2013. márc. 25. 14:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én is arra gondoltam, hogy ha éhes lenne, akkor éjjel nem aludna olyan jól...
2013. márc. 25. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!