Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mostok, hogy jó illatú...

Mivel mostok, hogy jó illatú legyen a ruha?

Figyelt kérdés

Én most persil duo caps-al és coccolino öblítővel mosok és komolyan mondom, száradás után semmi illata nincsen!

Edig Tomi babyvel és Lenorral mostam. Akkor sem volt semmi illata.

Nem csak én nem érzem, hogy esetleg az orrom szokta meg. Megkértem a tesómat, hogy szagolja meg, ő sem érzett semmit. Nem büdös, nem jó illatú, hanem tényleg semmi. Ha kint szárad akkor sem!

Másokon meg annyira erősen érzem az öblítőt.

Kénytelen vagyok csak fehérrel, sensitívvel mosni, mert a kicsi mindentől kicsattog.

Mit csinálok rosszul. Automata mosógépünk van természetesen.


2013. márc. 25. 13:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én persil expert sensitivet használok fehér coccolino öblítővel és szuper illatosak a ruhák. Most vettünk új mosógépet,érezhető a különbség. Lehet,hogy tényleg a géppel van baj,ahogy már írták előttem. Lehet kapni szekrénybe tehető illatpárnákat is.
2013. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én Ariel folyékony mosószert használok és Lenor koncentrátumot. Ezzel napokig jó illata van a ruhának.

Lehet a mosógépet is kitakarítani, ecettel, vagy citrommal indíts egy mosást, lehetőleg 60 fokon. Most jut eszembe, ha por mosószert használsz, és mindig alacsony hőfokon mosol, akkor az lerakódik a gépben, meg a csövekben, és attól előfordul, hogy nem lesznek illatosak a ruhák, vagy akár szaguk is lehet - ezt a régi gépünknél a mosógép szerelő mondta, mikor kitakarította a gépet, akkor tértem át folyékony mosószerre.

2013. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, még a Bip baby sensitiv öblitőnek is nagyon erős illata van, a gyerek ruháit 1 éves koráig azzal mostam, minden átvette az illatát, ami kapcsolatba került vele- az én ruháim is :)
2013. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Lehet tényleg mosógép baj van. Elég régi. :) Megpróbálom ecettel kimosni hátha. Illatpárnát hol lehet venni, az milyen?
2013. márc. 25. 18:02
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálam meg még be is büdösödtek a ruhák. Próbáltam az ecetes mosást, nem használt. Ami bevált az a rossmanos mosogatógép folyadék. Beleöntöttem a felét, majd elindítottam 90fokon és azóta illatosak a ruhák.
2013. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!