Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltás után adtok a babának...

Oltás után adtok a babának lázcsillapító kúpot megelőzésként, vagy csak akkor, ha be is lázasodik?

Figyelt kérdés
Az orvos mondta, hogy adjak neki.
2013. márc. 25. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én csak akkor adnék ha lázasodik. Az enyémek sosem lázasodtak oltás után, feleslegesen meg minek adni.
2013. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En sem adtam soha, nem is volt lazas
2013. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az 5 hónapos oltás után estére kicsit felment a láza 37,8 ezért kapott egy kúpot, reggelre semmi baja nem volt
2013. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem adtam. Minek,amíg nem lázas? Még egy oltástól sem lázasodott be,kip-kop.
2013. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy adnék. Tőlünk mindig megkérdezi következő alkalommal a doki, hogy belázasodott-e az előző oltás után, ezt azért jó tudni.
2013. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia

emlékszem, hogy anno nekem is azt mondta, hogy ha nyűgösebb akkor adjak neki germicidet. Én felet akkor adtam.

Most a második babámmal megyek hamarosan a 2 hós oltásra, kíváncsi leszek mit mond majd a dokiknk.

2013. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csak ha lázas
2013. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia a 6-os válaszadó vagyok. Csak a 2 hós oltásnál adtam felet, mert úgy tudom, hogy az ilyen piciknál a hőemelkedést is komolyan kell venni.
2013. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekünk is azt mondta a dokinéni oltás után hogy estére egy fél kúpot adjak neki függetlenül attól hogy lázasodik-e!
2013. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha másra nem, fájdalomcsillapításra biztosan jó! Emlékeztek, hogy tud fájni egy izomba adott injekció? Nekik is faj, főleg, ha combizomba kapta. Adj neki, es laza sem lesz, fajdalma sem. Én ezt tettem.
2013. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!