Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biciklis gyerekülés kérdés?

Biciklis gyerekülés kérdés?

Figyelt kérdés
1 éves a lányom, és tegnap kaptunk egy szinte teljesen új gyerekülést, amit hátra a csomagtartóra tudunk felszerelni, Polisport Wallaro márkájú. Nem a nyereg alatti vázhoz lehet felszerelni, hanem simán rá a csomagtartóra egy nagy csavarral. Tegnap a párom felrakta, hogy kipróbáljuk, de mozog a gyerekülés a csomagtartón. Normális ez? Szerintem fixnek kellene lennie, nem szabadna mozognia vagy nem? Vagy a csomagtartóval lenne a gond? Annyira szuper állapotban van, nem szeretnénk újat venni. Szerintetek mi lehet a gond?
2013. márc. 26. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Rákerestem a tesztjére, ez egy elfogadható teszttel rendelkezik.

Szerintem a csomagtartóval van a baj.

Èn a helyedben fognám a bringát meg az ülést és bemennék vele egy biciglis boltba. Ott tuti vannak csoda dolgok amivel egyszerüen oda lehet fogatni az ülést, hogy ne mozogjon.

Ha mozog akkor az is veszélyes, ha a gyyerek kicsit kifordul, hogy az egész megdöl veletek menet közben.

2013. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
BiciKlis boltban segítenek. Fixnek kell lennie, nem mozoghat.
2013. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam hogy nem mozoghat. Mondjuk azt olvastam, hogy olyan csomagtartó kell hozzá ami minimum 25 kg teherbírású. Lehet akkor tényleg azzal van a gond.

Csak egy gond van a biciklisbolttal, hogy mi egy kisvárosban élünk és itt nincs olyan :(

Bicikliszerelő az van, szerintetek ő is tudna segíteni?

2013. márc. 26. 08:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen. :)
2013. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen!
2013. márc. 26. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!