Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kapni olyan spenótos...

Lehet kapni olyan spenótos bébikaját, amiben nincs tejszármazék? Eddig amiket néztem, mind tejszínes spenót volt, de azt nem eheti a kisfiam, mert tejfehérje érzékeny.

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálod meg? (Nem sértésnek szánom, csak kérdem). Én vettem fagyasztott spenót pépet, mikor pici volt, vizet tettem alá, kevés fokhagyma meg só, és így adtam. Még mindig tejallergiás sajnos, rizstejet szoktam mostanában alá tenni egy kicsit.
2013. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert általában amit főzök neki azt nem eszi meg, csak a bébikaját hajlandó elfogadni. De lehet,hogy kipróbálom amit írsz,hátha a spnót bejön neki,de nem fűzök hozzá nagy reményket :-)
2013. márc. 26. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
érdemes megpróbálni,mert ha tejallergiás,jobban jársz a késöbbiekben is ha te főzöl neki(tapasztalat)
2013. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Az Univeré úgy tudom nem tejes. Itt a leírása, olvasd el, azt írja nincs benne.

2013. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

oh, értem. Ilyen volt az én fiacskám is, aztán rájöttem, hogy nála pszichológiai alapja van a dolognak: házikosztot beletumkoltam egy bébiételes üvegbe, és abból etettem, úgy megette. :))

Aztán elmúlt ez is.

2013. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is tejallergiás volt a lányom. Az univer tejmentes, én még a tápszeréből raktam bele egy kanállal?hogy mégis tejes legyen, mint az igazi.
2013. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Univer tejmentes, tejfhérjementes, gluténmentes (viszont husis főzelék).
2013. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma adtam neki ebédre Univeres spenótot pulykamellel, egyszerűen imádta... :-)
2013. márc. 28. 15:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Én lányom is imádta, már rég nem volt bébiételes, de ezt még akkor is megette. Örülök, hogy nektek is ízlik.
2013. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!