Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túlsúlyos az egy éves babám?

Túlsúlyos az egy éves babám?

Figyelt kérdés
Eszik napi 5-ször szilárdat, azt, amit mi is. Tea mindig előtte van vagy gyümölcslé. Pluszba reggel indítja a napját 7-kor egy cumisüveg tápszerrel, este lefekvésnél is, valamint éjjel amikor felkel, még egy cumisüveggel. Napközbe 2-szer alszik, akkor is elalszik 1-1 cumisüveg tápszerrel. Most egy éves, nyolcvan centi és kereken tíz kiló. Szerintem pufi baba, nem dagi meg ilyesmi, de lehetne vékonyabb is. Férjem szerint pont jó, viszont a férjem szerintem elfogult. Szerintetek?
2013. márc. 27. 12:00
1 2
 11/17 Jégtánc ***** válasza:
14 hónapos lesz a lányom,nálunk úgy néz ki az étkezés hogy reggel,azaz hajnalban valamikor kap tejitalt.Utána alszik még 8-9h-ig.Ha felébredt akkor reggeli.Mikor mi.Változó.Van hogy sajtkrémes/májkrémes kenyér van hogy rántotta,van hogy valami más.Napközben teát iszik,szerencsére már elég nagy mennyiségben.Aztán ebédre főtt kaja.Ma pl tárkonyos csirkeleves van.Utána kap teát.Alszik.Ha felébredt akkor uzsonna.Joghurt banánnal,almával.Vacsorára kenyér aztán alvás előtt tejital.Éjjel ha megébred akkor teát kap.Természetesen ha esetleg éhes akkor tejitalt.Nem kell neki annyi tápszer már.
2013. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Jégtánc ***** válasza:
A tányérkát meg cseréljétek re nagyobbra.Most már nem a tápszernek kell kitennie a fő étkezését.
2013. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez attól függ,hogy mennyivel született.

Mert a babák 1 éves korukra megháromszorozzák a születési súlyukat,és ez a normális.

Hány kilóval született?

Egy gyermekápolónő

2013. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem sok. Fiam 83cm volt egy évesen és 10,5kg, kimondottan vékony gyerek. A gyümölcslét hagyd el inkább ne a tápszert.
2013. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Gyümölcslét miért, ha 100%-os? 3,5kg-mal született, 50 cm-rel. De láttam olyat, hogy másfél éves ült mellette és jóval vékonyabb volt az a kisgyerek. És nem állt rosszul neki. Ezért is bizonytalanodtam el. De akkor majd elnyúlja, jól van :)
2013. márc. 27. 13:25
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túlsúlyos. Az 1 éves lányom 76 cm és 10,3 kg. Még soha nem mondták rá hogy túlsúlyos!!!!
2013. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A sok gyümilében még ha 100%os is rengeteg a cukor, nyilván ihat minden nap egy kicsit, de akkor már inkább friss gyümit egyen. tápszer az kell még neki.
2013. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!