Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsöt adjak télen?

Milyen gyümölcsöt adjak télen?

Figyelt kérdés
10 hónapos babám 10 óraira gyümölcsöt kap gabonával. a tavaly lefagyasztott készleteim elfogytak (őszi, meggy), úgyhogy jó ideje csak almát vagy körtét kap, esetleg ezek kombóját. most találtam még fagyasztott szilvát a boltban, ezt almába szoktam tenni. ti milyen gyümölcsöt adtok babátoknak ilyenkor? félek, nem jó neki, hogy mindent almával adok (alma-őszi, alma-meggy, stb).

2013. márc. 28. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyenkor már ment a banán ,narancs, mandarin, kivi,télen van a szezonja, úgyhogy teljesen jó, amúgy egyáltalán nem baj, ha mindennap kap almát !
2013. márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

banánt nyugodtan adhatsz neki, de amúgy az almánál nincs jobb, azzal semmiképp nem ártasz. :-)) Én a citrusféléket csak 1,5 évesen adtam neki, de a védőnő is nyomta, hogy adjak, de nem adtam akkor sem..:-))

de lehet ám kapni fagyasztott gyümiket, és vehetsz neki üveges barackbefőttet is, ha azt szereti ennyire..:-))

Ja, meg hát reszelt, párolt répát is belekeverhetsz, azt imádják..:-))

2013. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szintén narancs, mandarin, banánt adtam, valamint vettem heti 2-3 üveges babyételt!
2013. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kivi aprómagvas, csak 1 év felett. Többi minden jó, amit írtak. Nyugodtan adhatsz neki üveges bébidesszertet is.
2013. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az én táblázatomban déligyümölcsöt 1 év után lehet adni... mindenhol más :)

köszi mindenkinek!

2013. márc. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!