Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a 4 hós babámnak?

Mi baja lehet a 4 hós babámnak?

Figyelt kérdés

3 napja egész nap erőlködik,mintha a hasa fájna, de sosem volt hasfájós. Hetente 2szer kakilt eddig is, 4 hetes kora óta. Főleg anyatejes baba, naponta egyszer kap tápszert kiegészítésként. 2 hete már üveges gyümit is kap hetente kétszer, de semmi baja nem volt tőlük. Sőt, miután ezeket kapta, még aznap kakilt is szép nagy adagokat.Ma már 37,9 fokot mértem neki popsiban.Ma is kakilt egyet miután meglázmérőztem, de utána is erőlködött, hogy teljesen belevörösödött az arca. Egész nap nyugtalan, csak akkor mosolyog,ha játszok vele, ha ölben van. Ha leteszem sirni kezd, és erőlködni. Pelusozásnál is ezt csinálja... Az orvos azt mondta adjak neki fél lázcsillapító kúpot, az fájdalomcsillapító is.Na ezt is megkapta ma délelött,mégis ugyanúgy erőlködik...

Ami változott pár napja, hogy nem eszem kristálycukros dolgokat, és rengeteg jégsalátát, paradicsomot,répát, zabkását eszek. Kenyeret nem. Esetlg a sok zöldség lehet a baj?

Szerintetek mit próbáljak még ki? Kamillatea?


2013. márc. 28. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:

KAkilt a baba???

Az Én fiam anyatejes, minden nap volt kakija. 1 hete kb. 3 napig nem kakilt, erölködött, nagyon rossz volt a közérzete, enni sem akart (gondolom nyomta már nagyon a dolog ott bent), akkor főztem kamilla teát, cukrosan, adtam neki 3 kanállal 2 óra múlva kakilt és semmi baja nem volt.

A biztonság kedvéért van itthon LAVEOLAC szirup is. Ha mással nem megy, próbáld meg azzal.

2013. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!