Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden védőnő ilyen hülye?

Minden védőnő ilyen hülye?

Figyelt kérdés
2 hetente kell járnom de hasznos tanácsot még nem kaptam tőle.Annyit tesz hogy megméri a súlyt és a hosszúkat és viszont látásra.Tényleg ennyi a feladata csak?
2013. márc. 28. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

mind hülye

mond le

2013. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Rossz adatokról jut eszembe: ikrek vannak mivel én figyelek mindkettő súlyára és hosszára azt nálunk állandóan cserélgeti.Valahogy nem így képzeltem el egy védőnőt
2013. márc. 28. 18:06
 13/17 anonim ***** válasza:
15%

Neki kell mennie , ha van mérleg minek mész?

Krémet nem azért hígítjuk hogy több legyen hanem hogy használhatóbb :)

2013. márc. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A miénk sem való a pályára, (meg életre) az biztos... úgy gondolja, hogy nem tudom fejből, hány hetes terhes vagyok; nem tudja a súlyomat megmérni, 10.-én más mért meg, 65 kg voltam, két héttel később ő mért, már 71 kg-on felül (nem semmi). Többféle egészségügyi problémám és betegségem van, kórházban is voltam nemrég, ahol egy raklapra való papírt adtak, szinte fel volt háborodva, hogy ennyi iratot odaviszek neki, hogy tekintse át, közölte, hogy neki erre nincsen ideje, inkább felugrik valamelyik nap (tanultam ebből az esetből, nem fogok minden ügyet az orrára kötni). Epilepsziás vagyok és megkérdezte, hogy lesz-e velem mindig valaki, nehogy elejtsem a gyermeket, mert akkor... akkor mi?! Azt hittem fejbe verem, úgy tett, mintha neki hatalmában állna közém és a gyerekem közé állni, vagy mintha fogyatékos lennék! Mit gondol, miért kezelnek? A párom igazán birka türelmű ember, de ez a nőképződmény még őt is képes kihozni a béketűrésből. A múltkor ránézett a cipőmre(!), és azt mondta, ő nem látja, hogy ödémás lenne a lábam. Ez csak a jéghegy csúcsa! Az első adandó alkalommal lecserélném, ha volna valami kiskapu, de ahogy hallottam nemigen van erre lehetőség. =/
2013. márc. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Kérdező:

nálam is ikrek vannak, de nem felcseréli az adatokat, hanem valami mást ír be.

Pl. az egyik 8600 g és 68 centi (csak a hasamra ütöttem, már nem emlékszem a pontos számokra) volt, erre beírta, hogy 8500 g, 70 cm.

2013. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Terhességemet nem említem. Mikor mondtam neki h kicsit szokott fájni a hasam azt mondta ez természetes. Mikor a nőgyógyászomnak befektetett a kórházba. Gondoltam h váltok de akkor ezek szerint egyik se tökéletes. Csak azt nem értem h mikor én hibázok a melomban rögtön jön a lecseszés. Én meg félek mindig h kirúgnak. Őket miért nem lehet megfélemlíteni hogy jobban dolgozzanak? Párszor gondoltam h beolvasok neki de egyszerűen nincs szívem hozzá. Kis kedves naív fiatal csajszika aki aranyosan vigyorog a férjemre....
2013. márc. 29. 09:24
 17/17 Golan Trevize ***** válasza:

Mi már nem is foglalkozunk vele.

Hála a jó égnek, sosem keresett minket, csak amikor tényleg kötelező volt.

Lakáson kétszer volt, egyszer szülés előtt, egyszer utána.

Azóta csak az orvosi rendelőben meg az utcán találkoztunk vele.

Egyszer nagyon berágtam, és megpróbáltam jelenteni.

Másfél órás telefonálgatások után feladtam, mert ide-oda irányítgattak, de igazából senki sem tudta, hogy kinél lehet panaszt tenni védőnőre...

2013. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!