Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a fiamnak ha nem...

Lehet baja a fiamnak ha nem eszik gyümölcsöt?

Figyelt kérdés

16 hónapos és ismét semmilyen formában nem hajlandó megenni semmilyen gyümölcsöt.

Vannak időszakok amikor eszik egy keveset,de általában megkóstolja és köpi is ki.

Ötletek esetleg hogy szeretessem meg vele?


2013. márc. 29. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! olvasom a kérdésed és mosolygok magamban.Szerintem semmi baja nem lesz.Én ennek a fordítottján szenvedek.Nekem a zöltséget nem hajlandó megenni csak ha gyümölcsel keverem.Nekem a krumplival gyűlik meg nagyon a bajom,ahogyan megérzi az ízét köpi ki,és bukja is ki amit esetleg sikerült lenyelnie.Nekem sincs ötletem mit tegyek.
2013. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát,ötletem sajnos nekem sincs.Ha nem eszi meg,ne erőltesd.Csak időnként(hetente egyszer)kínáld meg.Baja nem lesz,az én középső fiam addig ette meg a gyümölcsöket,amíg pépesen kapta,tehát baba korában.Hétfőn lesz négy éves,több mint három éve nem volt gyümölcs a szájába.:(Megkóstolni sem hajlandó egyiket sem:(Érdekes módon a nagyfiam meg a húst nem eszi meg egyáltalán.Legfeljebb a vitamint pótold mással.
2013. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gabszem ***** válasza:
100%
100 %-os gyümölcsleveket próbáltad? azt se issza meg?
2013. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, enyém sem eszik gyümit. Most 9 hós, 5 hónapja nem hajlandó a szájába venni 1 kanállal sem, semmi gyümiből.

Ne erőltesd, majd pótolod zöldségfélével a vitamint.

Nem hinném, hogy baja lenne, én is csak felnőtt koromtól eszem a gyümit.

2013. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gyümölcslevet sem issza meg.

Abban reménykedem ha jön a barackszezon akkor azt megeszi,mert tavaly szerette a friss barackot.

2013. márc. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!