Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi gyümölcsöt (ml) és...

Mennyi gyümölcsöt (ml) és mennyi főzeléket kell ennie egy hét hónapos anyatejes babának naponta?

Figyelt kérdés
Most 150 ml főzeléket és 50 ml gyümölcsöt kap egy nap.
2013. márc. 27. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem méregettem. Kaptunk babatányért (mély és lapos), abba csináltam reggelire reszelt almát, ebédre főzeléket husival. Megevett annyit belőle, amennyit tudott. Ha maradt, akkor azt én ettem meg.

Ha kaját tettem el neki a hűtőbe, akkor bébiétel-üvegnyit tettem el. Abból is nagy részét megette.

2013. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Fiam egyszerre kb. 120ml-t tud megenni. Mindegy h gyümi vagy főzi. És napi 3x kap kaját anyatejen kívűl.
2013. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő. Igény szerint szoptatott anyatejes fiam csak 7 hónaposan kezdett el kanalazni, addig elutasított mindent, most 9 hónapos, délelőtt gyümi v zöldség/husi délután Sinemil+gyümi. Most kezdjük az ebédet kanalazni. Bízd rá, tudja mennyit kell neki, nem szabad erőltetni és babákat összehasonlítani.
2013. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kisfiam gyümiből semmit nem eszik, főzelékből változó 120-250 között. Ha valami laktatóbb, akkor kevesebbet, ha valami finomabb, érdekesebb, újabb, akkor akár 250-et is. És soha nem fogadja el hozzá tápszert pluszban, ha 120-at evett, akkor sem.

Mennyit fogad el a babád? Ha többet is elfogadna, akkor nyugodtan adj neki többet. De ha ennyi elég neki, akkor sincs gond.

2013. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!