Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti beadattátok a...

Anyukák ti beadattátok a babátoknak a menningitis elleni védőoltást? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Én szeretném beadatni,már fel is írattam az orvosunkkal,de a párom szerint ne adassuk be,mert annyi mindent hallani mostanában az oltásokról.És ez nem kötelező oltás.Én azonban ragaszkodnék hozzá,hogy kapja meg.Akik beadatták volt valami mellékhatás?

2013. márc. 29. 11:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Beadatam mind 3 gyerekemnek,és semelyiknél sem volt semmi baj utána .
2013. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Igen ugyanaz, és Meningococcus C néven is ismert. Mind a két gyerekemnek beadattam, amint elmúltak 1 évesek.

Tünetei megegyeznek a náthával, influenzával. Mire kiderül, hogy komolyabb baj van, már késő, tényleg be se érsz a kórházba:( Csak azt sajnálom, hogy az agyhártyagyulladás B ellen még nincs védőoltás.

Ez önmagáért beszél: [link]

2013. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jobb oldalt van a link a Szakmai tájékoztatóim alatt: Agyhártyagyulladás
2013. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nekem a jövőhéten kapja pont a lányom,3 hós.

Mi egy percig sem gondolkodtunk rajta,hogy beadassuk e neki.

Megkapta a Prevenar-t is,és még a Rota-t is.

2013. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy kérdezek: ez a Menjugat oltás? Én gyerekorvost váltottam (kényszerből, költöztünk), az előző felírta, az új meg sem említette.

Megvan még a recept. Állítsak oda és adassam be vele?

2013. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen, ez a Menjugate oltás. A recept 3 hónapig érvényes, ha még ezen belül van, akkor kiválthatod, ha több mint 3 hónapos, akkor újat kell íratni!
2013. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi megvettük több hónapja csak mindig közbejött valami vagy a kötelező oltás...

de mindenképpen megkapja

ez egy régi ismert oltás , nem új influenza néphülyítés

és véd

nem úgy mint a rota

2013. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

15.

2013. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ,mind nagyon hasznos volt.Jövőhéten beadatom neki.Egyébként furcsállom,mert a mi orvosunk meg sem említette az oltást,én vezettem finoman rá a dologra,mert valamennyire tájékozott vagyok a témában,mert egészségügyi végzettségem van.Sajnos azt tapasztalom,hogy ez nagyon orvos függő,mert a miénk nem igazán javasol,illetve kérdez rá dolgokra.
2013. márc. 29. 14:46
 20/22 anonim ***** válasza:
Mi is készülünk beadatni. Mennyibe kerül?
2013. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!