Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hete szültem és ma mondott...

1 hete szültem és ma mondott valamit a dr-nő, ami miatt nagyon aggódom. Tapasztalt anyukák válaszát várom!?

Figyelt kérdés
Azt mondta a dr-nő,h a babák kb 3 hónapos korukig nem tudnak a szájukon venni levegőt/csak akkor ha sírnak/,és szívjam az orrát,mert egy kicsit fikás/bocsi/,ami kissé eldugítja.Megfázva nincs.Azt mondta vagy a böfitől vagy még a kórházi szemcsepptől van.Rettenetesen aggódom,mert van h néha amikor mocorog vagy szopik pár mp-ig nem vesz levegőt,utána meg csak úgy kapkodja.Mit mondtok erre?

2013. márc. 29. 16:27
1 2
 11/11 Brigu válasza:
Azt úgy is hallod ha nehezen vesz levegőt ,mert tényleg nem tudnak a szájukon levegőt venni még,és én ajánlom neked a tengersós vizet azzal befújod mikor szuszog,esetleg mikor látod hogy az anyaytej v tápszer ott van a noziban .Az kitisztitja.Az h össze visza veszi a levegőt még nem baj hisz még csak most tanulja,én 2 x voltam a lányommal aki most 4 hónapos korházban ,egyszer mikor megszületett leszürkült,és egyszer meg 2 hósan mikor befulladt,ugyhogy az ilyenekre nagyon figyelek ,persze az a legjobb ha van légzésfigyelő.
2013. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!