Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elnézést a kérdésért, de nem...

Elnézést a kérdésért, de nem vettétek észre, hogy itt a babás témákban állatira megy a lepontozás?

Figyelt kérdés
Ha már ott van a három kéz,és valaki normálisan válaszol a kérdésre,akkor egyből le lesz "piros kezezve".Holott a kérdező mások véleményét kérte,akkor miért pontozza le?Tudom van mikor egymás közt is megy a lepontozás,akik ellentétes válaszokat adnak,de ez már röhejes.Te ha felteszel egy kérdést és a válasszal nem értesz egyet lepontozod,vagy nem??(normális hangnemű válasz esetén)
2013. márc. 30. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Észre vettem, de nem érdekel már. Az elején még felhúztam magam, de most már szarok bele:D

Ja, és egyesek engem azért is lepontoznak, mert a válaszom után leírom ezt:


Kétlányos 34hkm.

:)

2013. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Már nem foglalkozom vele :-).

Ha én írok ki kérdést, ha a kérdésre jött a válasz, zöld kezet adok. Ha nem a kérdésre válaszolnak, akkor semmit nem nyomok.

Egyébként ha már látszik, hogy lepontoztak, az nem csak a Kérdező nyomhatta, mert 1 piros kéztől még nem csökken a %-od.

2013. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Én egészen konkrétan lesz@rom. Nem szoktam pontozni, az sem érdekel, én hány százalékon állok. Szerintem nem ettől függ, hogy valaki jó vagy rossz válaszokat ad.


Na jó. Ritkán én is megnyomom a kezeket. Vagy akkor, ha valaki nagon szépen fogalmazza meg a választ, és tényleg pontos és fontos infokat ír, illetve, ha eltér a kérdéstől ésnem arra válaszol, ha tudom hogy hülyeséget ír (ami tutira nem úgy van, ilyenre pont volt példa most a késői abortusz- szülés- beteg baba kérdésnél).

2013. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jégtánc ***** válasza:
68%
Hehe engem azért lepontoztak mert írtam hogy 2 fiam van meg egy lányom:))) Nem kell foglalkozni vele.Bárki pontozhat.Aki csak erre téved...
2013. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Én is észrevettem egy saját kérdésemnél, én mindenkit felpontoztam, mert hasznos válasz volt mind és mégis valaki nagyon lepontozta, nem értem mi benne az öröm...
2013. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
De persze,mert szerintem,nem tudják lenyelni a békát,pl. volt egy kérdés,hogy mikor adtál a babának először tejet?zacskósat? én meg válaszoltam,3 hetesen,forralva és kecsketejet,erre,meg valamelyik "nagykönyv szerinti " anyuka lepontozott,már nem is érdekel,csak nevetek rajta.Viszont azt nem értem,hogy ez mért zavarta Őt,hiszen nem,hasznos/nem hasznos válasz volt,hanem kérdeztek válaszoltam,miért bökte a csőrét az,hogy a gyerekemnek mit adok?hadd döntsem el,hogy mit adok és mit nem.Ilyen alapon én is ítéljem el ,mert kisiskolás koráig csöcsön lóg a gyereke vagy éppen üveges kaján nő fel? röhejes :))))
2013. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Utálom a pontozást! Szerintem elveszi az egész oldal lényegét. Ha vki kiír egy kérdést és elmondom asaját véleményem az miért rossz? Már nem is arra mennek, ogy segítsenek egymásnak, csak a pontozásra figyelnek. A múltkor olvastam egy kérdést és az egyik válaszban az volt h már megint itt járt alepontozó... na akkor eldöntöttem h én meg leszek a felpontozó :-) A múltkor vmi olyan kérdésre válaszoltam h mi a veleményed erről a névről? És azért le lettem pontozva, mert azt írtam, hogy aranyos. Ez má kész vicc :-) és az ilyen kérdéseknél egyáltalán miért kell lepontozni, h mi a kedvenc neved?! Én ezt nem értem :-)

Ha az én kérdésemre érkezik válasz akkor örülök a fejemnek és megnyomom a zöld kezet :-). Ha nem kapcsolódik a kérdésemhez vagy már csak veszekednek akkor semmit nem csinálok. Akkor nyomom meg a piros kezet ha már tényleg nagyon-nagyon bunkó a válasz, mert sajnos ilyenek is vannak :-). Azt viszont bevallom, hogy néha félremegy a kéz :-) láttok egy értelmes vákaszt, gyorsan nyomnám meg a zöldet, örülök, hogy sikerült utána meg kiírja, hogy szerinted ez a válasz felig hasznos.... na akkor elszégyenlem magam :-). De ritkán fordul elő szerencsére :-) Azt viszont nagyon utálom amikor egy első babájával terhes kismama kiír egy tök jogos kérdést és egyből letámadják, hogy az ilyenek nem kell gyerek, meg milyen szerencsétlen... közben meg egy tök alap dolgot kérdezet...

2013. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én arra gondolok, hogy már semmi de semmi funkciója nincsen, tehát egyáltalán nincs információ tartalma a dolognak, mivel minden nyom eszetlenül mint a hülye. Nem csak akkor ha bődületes butaságot ír valaki vagy olyan stílusban hanem egyszerűen végig van nyomva az ÖSSZES válasz mondjuk minden, és annak az ellenkezője is.

Most tényleg, mi értelme van már?? Szerintem meg kéne szüntetni az egészet úgy ahogy van, vagy hogy csak a kérdező maga pontozhasson.

Én zöld kezet szoktam nyomni amikor értelmes korrekt normális hangnemű logikus válasz van. Akkor is ha az én véleményemtől eltér mert attól még hogy nem egyezik a véleményünk, lehet a másik ember szempontja is jó és helyes. Csak legtöbben ezt egyáltalán nem így veszik hanem úgy hogy ha nem úgy gondolja mint én az már csak teljes idióta lehet...ez a gond.

2013. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
8as vagyok MINDENKI nyom akart lenni...
2013. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Engem is sokszor lepontoznak, nem értem, hogy miért! Válaszolok, mint bárki más! De már nem foglalkozok vele!
2013. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!