Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megváltozott a babám. Ez...

Megváltozott a babám. Ez szeperációs szorongás lehet? Meddig tart ez?

Figyelt kérdés
7,5 hónapos a babánk. Eddig letettem a kiságyba akármikor, elaludt. 1 hete kezdte, hogy másfél órát is szenved a kiságyba, az 5 perc helyett. Nem sír, csak hallom hogy nem bír elaludni, kaparja a kiságyat, forgolódik, nyűglődik. Délelőtt/délután már pár napja nem is tud elaludni, ordít mint a sakál, ezért nekem kell ringatni. Ami nem baj, szeretek vele lenni, csak érdekel, hogy meddig tarthat ez el? Nem szokik hozzá a ringatáshoz? Látom, hogy már nagyon nagyon álmos, felveszem, a kezemben 2 perc alatt kidől. Még nappal, amikor ébren van, nem is vágyódik így utánam, csak az alvásnál. Tegnap pl a megszokott 5 órás (egész nap) alvás helyett 2-őt sikerült aludnia. Ringatom a kezemben, elalszik, leteszem, de ha eljövök, rá fél óra és ébren van. Ha ottmaradok vele, nem is kel fel, hanem egyhuzamban alszik 2 órát. Éjszaka nem kel fel, ha egyszer elaludt, ezért sem gondolok a fogzásra. Elvileg éjszaka jobban fájna neki nem?
2013. márc. 31. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, vannak olyan babák akik nappal szenvednek éjjel egy nyikkanás nélkül alszanak. azok alapján amiket leírtál simán lehet fogzás. a szeparációs szorongás teljesen más, akkor abban az esetben olyankor sír a baba ha kimész a szobából és nem lát, vagy ha nem mehet utánad.
2013. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ilyet nem igazán csinál. Jön utánam minden hova, de ha kimegyek a szobából, sosem sír, nem is nyüszög. Akkor lehet hogy fogzik.
2013. márc. 31. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem biztos mert mondom az a szeparációs szorongás tünete ha nem lát akkor sír. próbáld ki az Osanitot, én esküszöm rá meg nem mondja senki a lányomról hogy fogzik, észrevétlenül bújt elő az utolsó két foga.
2013. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!