Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás. Mikor kostóltas...

Hozzátáplálás. Mikor kostóltassak szopi elött vagy után?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig közvetlenül utána, nehogy csökkenjen a tej mennyisége.
2013. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Utána.
2013. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De teljesen jóllakottság után?
2013. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor majd hogy fogok kiváltani egy étkezést ha mindig szopi után kínálom? Vagy ez hogy lesz?
2013. márc. 31. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor csak éppenhogy kóstoltatni akartam, hogy csak ismerkedjen egyáltalán a kanállal, akkor szopik között megkínáltam.

Mikor étkezést akartam kiváltani, akkor szopi előtt adtam neki enni. De ekkor már ismerkedett előtte ugye az ízekkel, meg az egész "nagyos" étkezéssel.

2013. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szopi után én hiába kínáltam, nem kérte, akkor már teljesen jól lakott, nem is érdekelte, hogy mit akarok.

Úgyhogy én szopi előtt megkínáltam 1-2 kanállal, aztán jöhetett a szopi.

A tejem nem csökkent ettől még, csak akkor csökkent (vagyis alkalmazkodott a helyzethez), amikor már ténylegesen kiváltottunk étkezést. De ez nekem így volt természetes, ilyenkor már nem pörögtem azon, hogy "csökken" a tejem.

2013. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szopi előtt. Előbb néhány kanál, utána szopi jóllakásig. Másnap több kbnál, utána ismét szopi. Ha már elkezdi az ember a hozzátáplálást, az a cél, hogy előbb-utóbb kiváltson egy szoptatást. A tejem nem csökkent a hozzátáplálás elején attól, hogy kapott néhány kanál kaját. De a cicit nem tudtam volna elvenni, hogy egyen valamennyit, aztán megint cicizzen. Én nem értem mi a különbség a kóstoltatás és a hozzátáplálás kezdete között.
2013. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2013. márc. 31. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!