Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeret hason lenni?

Miért nem szeret hason lenni?

Figyelt kérdés
Kislányom már 8 hónapos, de egyszerűen még a mai napig nem igazán szeret hason lenni, pár perc után sírni kezd, ráadásul nyűgös is, mert jön a 2. fogacskája. Azt hallottam, hogyha a 9. hónap végére nem kezd el kúszni, szólni kell orvosnak! Most annyira izgulok, hogy végre el kezdjen kúszni. Időnként tologatja a kis popóját felfele, meg tolat hátra ritkán. Mit csináljak, hogy többet maradjon hason és el kezdjen kúszni?
2013. ápr. 2. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Feküdj le hasra vele szemben, és mutogass Neki játékokat, bohóckodj, szórakoztasd. Az én babám is utált hason lenni, 8,5 hónaposan kezdett kúszni, 9 hósan mászni, most 11 hónapos és biztosan lépeget a bútorok mellett. Ne aggódj, ha már tolat, akkor napokon belül rájön, hogyan lehet előrejutni :) onnan pedig nincs megállás!!
2013. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, csak akkor még 4 hós volt a cseppem, státuszvizsgálaton mondta a gyerekorvos, hogy vigyem el gyógytornászhoz. Elmentünk és kiderült, hogy azért utált hason lenni mert nem bírt, izomtónus-eloszlási zavara miatt. Azóta dévényre járunk, kb a második kezelés óta szinte csak hason van, már akkor üvölt ha hátrafordítom és rögtön fordul is vissza. Nem biztos, hogy nálatok is ez áll a háttérben, de ha nem kezd el kúszni szerintem mutasd meg egy dévényes gyógytornásznak.
2013. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!