Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utaltak ma családi pótlékot?

Utaltak ma családi pótlékot?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
igen.
2013. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen? melyik banknál?

Csak holnap lesz pénz... javítsatok ki ha tévedek.

2013. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen, ma utalnak.Holnap számlán lesz a pénz
2013. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Holnap lesz pénz de ahhoz az kell h ma utaljanak. 1-es
2013. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
most komolyan még hányszor kérdezitek meg? nem akarok senkit bántani,teljesen megértem ha nem sok a pénz mi sem élünk túl sok pénzből egyelőre,de ha mindig arra alapoznék lehet hamarabb kapok gyest és családit,lehet nem lenne az utolsó napokban mit enni,ha 1.je hétvége vagy ünnepnap akkor az azt követő munkanapon utalnak ezt már hónap elején ki lehet számolni és félre tenni ha többet nem lehet 1-2 ezer Ft-ot
2013. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval teljesen egyetértek. Amúgy az elsőnek is igaza van, igen, ma utaltak. De holnap fogod megkapni, mivel a MÁK a GIRO 1-es rendszert használja. Vagyis a legtöbb bank éjszaka, vagy este látja, hogy megérkeztek az utalások, így holnap lesz rajta a számládon.
2013. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%

Én meg azt unom baromira, ha valaki azt írja, hogy minek kérdezed meg megint blablabla. Ez egy oldal, ahol kérdezhetünk, azt és annyiszor, amit akarunk.


Ma utalnak, holnap lesz a számlán a pénz.

2013. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
hát kérdezd meg ma csak 3 ilyen kérdés volt eddig tegyél fel 4.et is,amúgy szövegértelmezési gondok vannak,úgy értettem miért kérdezi,hogy egyszer már megkérdezte vagy elolvasta hogy működik,miért hiszi,hogy változik havonta?
2013. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
GYAKORI kérdések. Felfogtátok? Nem muszáj válaszolni.
2013. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gyakori kérdések.. létezik kereső is!

Tényleg minden hónapban valaki megkérdezi, általában többen is, mert nem tudnak pár sorral lejjebb görgetni.

Aki rendszeresen számlára kapja, már rájöhetett volna, hogy minden hó 2. napján a számlán van a pénz, ha épp hétvégére esik hó 1-je, akkor a 2. hétköznapon.

2013. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!