Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz hogy egy 3-4 hónapos...

Igaz hogy egy 3-4 hónapos önállóan tartja a cumisüveget?

Figyelt kérdés

Mert szerintem ez marhaság."A cumisüvegből etetett babák 3-4 hónaposan már képesek egyedül tartani az

üveget"


2013. ápr. 2. 14:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az én fiam 6 hónapos, de kb. 1,5 hónapja hátonfekve megissza egyedül a tápszerét. Rendkívül büszke ha elfogyott. Én azt gondoltam ez már természetes (első baba), de a rokonok is rácsodálkoztak. Így tanusíthatom, hogy igen!

Sőt, a kisebb vizesüvegével úgy játszik, hogy ki-be teszi a szájába, elejti, megkeresi.

2013. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

Lepontozhattok de Minden gyerek más és más, én nem zárnám ki teljesen.

Ez olyan mint az átfordulás, van akinek még 5 hónaposan nem forog a baba, a lányom meg 7 hetes és 1 hete megfordul hasról hátra akármennyire is hihetetlen. Vannak akik korábban csinálnak egyes dolgokat, másokat meg később.

2013. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert a 3 hónapos leánykáim is ok mindent csinálnak evés közben de nem hiszem h képesek lennének tartani a cumisüveget. [link]
2013. ápr. 2. 14:37
 14/19 anonim ***** válasza:
Lányom 4 hónaposan egyetlen egyszer végig tartotta magának. Fél éves, azóta sem.
2013. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Kerria ***** válasza:
Kislányom a 125 ml-s pici üveget, ha nem volt teljesen tele akkor simán tudott inni belőle kb. 4-4,5 hósan. "Önállóan tartja", azért ez erős megfogalmazás, mert sok mindentől függ. Háton fekve 50ml mennyiséggel képes arra, hogy kiszolgálja magát, de nem tudja még koordinálni.
2013. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. A fiam 180 ml-t iszik.
2013. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azért ezen én is elcsodálkoznék :D
2013. ápr. 2. 15:17
 18/19 anonim ***** válasza:
Fiam 3-4 hónaposan csak segített tartani, vagyis fogta ő is evés közben. 5 hónaposan viszont egyedül ivott vizet a kicsi üvegből, a nagyobbik tápszerest még most sem tudja egyedül tartani. 6 hónapos korától a csőrös itatóból egyedül issza a vizet.
2013. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
az én lányom hozzáér meg rá is rakja a kezeit de nehéz még neki az üveg hogy tartsa
2013. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!