Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mitől lehet az,...

Szerintetek mitől lehet az, hogy amikor megszületett a kislányunk, azóta a párom teljesen eltávolodott tőlem? Őt becézi, őt fekteti magára és ezt már 6 éve teszi!

Figyelt kérdés
Szerintetek mitől lehet az, hogy amikor megszületett a kislányunk, azóta a párom teljesen eltávolodott tőlem? Őt becézi, őt fekteti magára és ezt már 6 éve teszi!!!!

2013. ápr. 2. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Elhíztál, nem törődsz a külsőddel, megváltozott a személyiséged, a kislány nem veszekszik vele, nem kéri a pénzét, nem hárpia.

Hülye kérdésre hülye válasz.

2013. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Mert elötte sem szerett téged igazán, utánna meg nem volt rád igazán szüksége. Gondolom néha sexeltek aztán késsz a kapcsolat. Szeretet kap a gyerektöl is, beléd nem szerelmes akkor minek ölelgessen, becézgessen.


Férjem a kapcsolatunk elejétöl imádaattal szeretett engem, ahogy én öt is. A gyerek születése után csak erösödött a kapcsolatunk, a második után meg teljes család lettünk. Mi minden nap rengeteget ölelgetjük egymást, puszit adunk egymásnak vagy simogatjuk egymást.

Pl reggel ha bújocskáznak az ágyban a naggyal, mindig hív engem és vigyem a bébit is így együtt tudunk bujocskázni az ágyban.

Természetesen este vagy mikor nincsenek gyerekek van sexuális életünk, de akkor rögtön.

2013. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kerria ***** válasza:
89%

Mitől lehet, arra sajnos kívülállóként nem igazán tudok mit mondani.


Amire biztatlak, próbálj beszélni vele, ha van aki vigyázzon a gyermekre, akkor menjetek el kettesben valahová. Én arra gondolnék egyébként, hogy mint a nőkben az anyai ösztön kialakul, valamilyen szinten ez nála is létrejött. Meg aztán a kislányok mindig Apásak.... :)

2013. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom nagyon szereti a gyerekeket. Csak arra kellettél neki, hogy gyereket szülj. Nem szokta mondani, hogy akar még gyereket?

Csak mert az én gyerekeim apja is ilyen, már harmadikat szeretne, de mondtam hogy nem. Semmi tisztelet nincs benne a nők iránt, lassan külön is megyünk. Ha nem foglalkozik veled, akkor nem is szeret!

2013. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Ezeket a válaszokat kissé durvának tartom. Hogy tudtok ilyeneket kijelenteni egy számotokra ismeretlen embernek hogy nem szerette sose a párja???


Szerintem (nyílván nem ismerem az életeteket) a baba érkezése után kevesebb idő és energia jut egymásra a párkapcsolatba, sokat kell dolgozni azon hogy tovább is jól működjön. Lehet hogy háttérbe szorult a párod, és megszokta a helyzetet. Próbáld meg fellobbantani a tüzet, kapcsolódjatok ki kettesben. Menjetek el vacsorázni vagy moziba, bárhova. Beszélgessetek sokat. Éreztesd hogy szereted, ha úgy tetszik csábítsd el újra.

Sok sikert!

2013. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos konkrét válasszal nem szolgálhatok, ezt vele kell megbeszélned.

Viszont a többi válaszoló szégyellje el magát! Hogy lehettek ennyire érzéketlenek?!?! Kívánom, hogy mikor ti is gondban vagytok, ugyanilyen hangnemű válaszokat kapjatok!!

2013. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a valóság. Miért kell mindig a nőnek kuncsorognia a pasi előtt. A pasi is kedveskedhetne kicsit a nőnek. Ha mindig noszogatni kell a pasit, hogy bújj, már hozzám, akkor az a pasi nem szerelmes.
2013. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egy aprócskát sem kell azon dolgozni, hogy egy párkapcsolat fentmaradhasson.

ha két ember szereti egymást akkor nem munka az hogy szeressék egymást, hanem minden mozdulattal kimutatják ezt a másiknak.

Pl elmegy egyik a másik melett és megsimogatja. Az egyik mutat a másiknak valamit a számítogépen, könyvben, telefonon, és adnak közben egymásnak egy puszit. leülnek együtt tv-t nézni és az egyik a másikra borul. Utcán sétálnak a gyerekkel és ök kéz a kézben. Vendégségben ülnek egymás mellett és fogja egyik a másik kezét, vagy a vállára rakja azt..

Sorolhatnám még azokat az apró dolgokat, amik kimutatják tudatják hogy szeretem a másikat, hogy fontos nekem. ezt annélkül teszem hogy gondolnék rá, csak egyszerüen azért teszem mert jólesik a másikat megsimítani.


Második válaszoló vagyok, nekünk 2 gyerek után is meg van ez minden nap.

Remélem kérdezö, hogy sikerül megoldanod a problémátokat és ha ez a szeretet meg volt régen akkor vissza jön. Ha nem volt régen sem akkor ezután sem lesz.

2013. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!