Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szilikon mellet megviseli a...

A szilikon mellet megviseli a szoptatás?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 20:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Én pedig büszke vagyok a természetes melleimre, amiket már a 3. gyerek nyúz:) és nem csak 6 hétig szoptattam őket, hanem majdnem 3 éves korukig:)

A férjem utálja a szilikon melleket, mert a természeteset szereti. Az én melleim is lógnak valamennyire, de melltartó nélkül vagyok és leülök, nem lóg a köldökömig, mint neked a szilikon.

Hát ezért megérte megcsináltatni, én erre gondoltam.

2013. ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát 11 es ez nagyon nem szép amit írsz úgy értem, örülj neki hogy ilyen szerencsés genetikával áldott meg a jóisten de nem kell orra alá dörgölni annak akinek meg nem, hogy hehe így jártál bezzeg nekem 3.gyerek szopik mégis "áll" a cicim.

Ez nem függ se sportolástól se egyéni "bánásmódtól" puszta szerencse ha vkinek ilyen.

És ha meg nem ilyen és megcsináltatja azt én teljesen megértem. Arról nem tehet megint csak hogy utána ismét megereszkedik mondjuk.

Nekem is természetes mellem van de ha megtehetném, megcsináltatnám (nem az anyagi oldalra gondolok hanem nekem pl. eü kockázattal járna úgyhogy ha van is annyi pénzem, sose fekszem kés alá mell ügyileg ha nem muszáj).

2013. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Aki pedig nem a kerdesre valaszolt,csak dicsekedni jott,annak kulon koszonom h megosztotta velunk hogy neki 3.baba utan is milyen szep a cicije:)))) Gratulalok. Hibatlan vagy:)))
2013. ápr. 3. 21:28
 14/14 anonim ***** válasza:
mint írtam, az én melleimet is megviselte a szoptatás és az évek:) és lógnak is!!! Nem hibátlanok, de így jó!
2013. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!