Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kisbabaval utazunk repulon...

Ha kisbabaval utazunk repulon kell neki cumit adni a szajaba a nyomas miatt? Ugy hallottam hogy onekik jobban eldugul a fuluk es ezert?!

Figyelt kérdés
Eloszor repulunk 9 honapos kislanyunkkal! (ryanair) Mit kell meg tudni repulesnel a babakrol?Tudnatok tapasztalatokat irni?Pl.fel/leszallas alatt az egyikunk olebe fog ulni becsatolva?

2013. ápr. 3. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Unokatesóm is mindig úgy utazott, hogy az ölében ültek a gyerekek, míg picik voltak.

2013. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Igen ha cumizik azt mindenképpen ajánlom, hogy fel és leszálláskor cumizzon, vagy igyon.Lehetőség szerint vigyetek a gépre egy komplett váltóruhát a picinek. Mert ha magára borít valami, vagy esetleg fázik akkor át tud öltöztetni.Mi nyáron utaztunk a kislányommal és hát attól , hogy kint 30 fok volt a gépen elég hűvös volt ,tehát melegebb ruha legyen veletek. Na és hát a kedvenc játékai, könyvecskék kispárna stb. Én ölbe vettem le és felszálláskor. Ja még egy jó tanács , a mi kislányunk megijedt amikor a repülőgép felszállás előtt beindította a motorokat , nagyon hangos volt és még fel nem szállt félt. Igaz a legutolsó sorban ültünk és ott állítólag hangosabb a gép. Próbáljátok elterelni ilyenkor a figyelmét. Jó utat!
2013. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Beszálláskor majdnem mindig előre szokták hívni a kisgyerekes családokat(persze előfordul, hogy nem) ha nem vesznek észre benneteket nyugodtan menjetek előre.
2013. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kisbabáknak nem jár külön ülés, így ölbe kell venni. Plusz az ő biztonsági övét a tiédre kell csatolni, így ha mégis lenne melletted szabad ülés, ahová le tudod tenni játszani, ha a biztonsági öv jel világít, akkor ölbe kell venned és becsatolni. Az enyémek már nem cumiztak, amikor repültünk (15 hónapos volt az egyik, a másik 2,5 éves), én a kicsinek mazsolát, a nagynak gumicukrot adagoltam fel- és leszálláskor (bocs, látom, ez neked nem segít, 9 hónapos a baba...).
2013. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lényeget kihagytam: leszállásnál (füldugulás szempontjából a legkritikusabb) nem nagyon akartak már rágcsálni, de nem panaszkodtak a fülükre. Bár ez a szerencsén is múlik (meg a pilótán, gondolom), mert nekem is néha jobb, néha rosszabb a fülem.
2013. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom,sokat segitettetek!:)))O csak par hetes koraig cumizott akkor sem mindig.Szoval ragcsaltassak vele valamit?Babakekszet,ragokajat...stb.Mindenkepp lesz nalunk takaro,meg valtasruha!:)Koszi megegyszer!
2013. ápr. 3. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha rágcsál valamit! Többet segít, mint az innivaló.
2013. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy légutaskísérő mondta, hogy az e lényeg, hogy nyeljen az ember és akkor nem dugul be a füle. Szerintem meg sokkal jobb ha iszik a gyerek. A rágcsálnivalótól nem nyel olyan sűrűn és nem nagyokat! Egy gyerek érzékenyebb az ilyen hatásokra az ívás szerintem is hatásosabb.
2013. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk éppen hogy az ivás nem vált be (nálam). Én magam gumicukrot eszek mindig, ezért adtam azt a nagyobbik gyerekemnek. Ha kipróbálod, mennyire erősen nyelsz egy korty folyadékot, vagy egy kocka csokit, akkor érezhető a különbség. De persze tök jó, ha a folyadék is elég.
2013. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!