Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt és hogyan...

Mennyi idő alatt és hogyan fogytál le szülés után? Mit sportoltál?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos gyorsan mentek le rólam a kilók, így hamar lefogytam.

Inkább erősítésre volt szükségem, így futottam, bicikliztem.

2013. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első kisfiamnál 6 kg plusz maradt rajtam, amihez + 2 feljött a szoptatás alatt. 7-8 hónapos korában kezdtem visszafogottabb étrendbe. (elhagytam a kávéból-teából a cukrot/mézet, több saláta, több zöldség, kevesebb kenyér stb..) Így lement durván 3 kg. Aztán 11 hónaposan abbahagytuk a szoptatást, vettem egy elipszis trénert, és 2 hónap alatt normális diétával és mozgással többet is leadtam, mint szülés előtt voltam.

Második babánál, csak 4 kg maradt rajtam, most 7 hós a fiam, és magától lement minden. Valószínű azért, mert két kicsi gyerekkel eléggé megküzdök, sokszor alig van időm enni. Valamint a nagyobb gyerekkel egy motorozás, biciklizés, vagy a harmadikra való felcipekedés 2 gyerek + bevásárolt cuccokkal simán felér egy edzéssel. :-)

2013. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a szoptatás miatt fogytam ezerrel (szerencsére), pedig ettem, sőt még eszem is rengeteget, mégsem hízok (bár valamennyi már visszajött az első fél évhez képest). Valahogy olvadtak le rólam a kilók, persze már megállt, de szerintem ha nem szoptatnék és ennyit ennék, már egy mázsát nyomnék.
2013. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rajtan rengeteg felesleg marad, 100 kg felett mentem szülni, 96 voltam amikor hazamentünk. 16 kgal több mint a terhesség előtt. Most 7 hónapos a fiam, 4 hónapos korában elfogyott a tejem, azóta oda figyelek mit eszek. Szóval durván 3 hónap alatt lement rólam 7 kg.
2013. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeptemberben hagytam abba a szoptatast, 68 kg voltam, ami nekem sok volt a 168 cmemhez! Kiiktattam a lisztet, kenyeret (max slimm toast), krumplit, tésztát, cukrot, es bevezettem heti 3-4 óra sportot (ebből kettő mindenképp spinning, 1-2 pedig alakformalo). Most vagyok 59 kiló, ezt mar karacsony óta tartom. 57 szeretnek lenni, de ezt a maradék 2 kilót mar nagyon nehéz lesz leadni...
2013. ápr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amig szoptatok vàrjak ugye?
2013. ápr. 4. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 71 kg voltam amikor terhes lettem és 88 kgval mentem szülni, amiből 4 kg volt a baba. Tehát 13 kg felesleg volt rajtam. Most 4,5 hónapos a babám és már csak egy kg hiányzik az eredeti súlyomhoz. Szoptatok. Nem eszem kenyeret, rizst, krumplit, de tésztát délben néha igen. Napi min 1 alma megvan, amúgy sok zöldség, főleg levesként vagy saliként, husi, natúr joghurt. Én dzoptatás mellett "tornázom"; babát hassal a sípcsontjaimra teszem, fogom a vàllánál és lábemelgetés, térd hashoz húzás, mindezt napi kétszer, egyikből 2x30-at, másikból 2x20-at délelőtt is, délután is. Ezt a baba is élvezi és nem is olyan megerőltető egy hét után. :) ráadásul szép combokat, erős hasizmokat csinál. Mondjuk azt hozzáteszem, hogy a babám 8 kg, de kisebb súlyú babával többet lehetne csinàlni. Én ennyit bírok. :) aztán majd később, ha már nem szopizik, iszom majd elhízás elleni teát meg szedek majd almaecet kapszulát, nem fogok vacsizni és eljárok majd úszni. Remélem így leadhatok majd még tíz kilót! Aztán jöhet a második kölök! :D
2013. ápr. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!