Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lenne egy kerdesem azokhoz...

Lenne egy kerdesem azokhoz akik úgy mentek férjhez, hogy már meg volt a gyermekük?

Figyelt kérdés
Milyen ruhàt viseltetek? Esetleg link, hogy milyet szoktak. Nàlunk nem lesz lakodalom csak esküvõ.
2013. ápr. 4. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk idén nyáron lesz a lagzink,így is terveztük tavaly.

Közben megszületett a lányunk,most 3 hónapos.

De ugyanúgy nagy esküvőt tartunk.

Ilyen ruhám lesz:


[link]

042-es az

2013. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Fiam 3 hónapos volt, mikor összeházasodtunk. Mindkettőnknek 2. házassága :)

"Lakodalom" nálunk sem volt. Polgári esküvő + a szűk családi körrel és a 2 tanúval kora estig egy étteremben voltunk (ebéd, torta - zene nélkül).


Bordó, alkalmi ruha - bordó cipővel.

2013. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mi kisfiam 2 éves volt, mikor összeházasodtunk. Nagy lagzi volt és szép fehér ruhában voltam. :) Szerintem manapság már nem szokás kérdése, csak legfeljebb valami eldugott faluban, hogy fehér ruhát csak és kizárólag egy szűz lány vehet fel az első esküvőjén. Olyat vegyél fel, ami neked tetszik és jól érzed benne magad. Én kislánykorom óta álmodoztam az esküvőmről, a szép fehér ruháról, így nekem az volt. Végre valahára teljesülhetett az álmom, a legkevésbé sem érdekelt, hogy kinek hogy tetszik (amúgy mindenki dicsérte milyen szép volt), a lényeg az volt, hogy nekem és a férjemnek tetszedjen!!! :D Még a kisfiam is azt mondta, hogy "anya, nagyon szép vagy!".
2013. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én terhes voltam amikor férjhez mentem ( csak polgárit tartottunk lagzi nélkül) és visszafogott alkalmi fehér ruhám volt. Nem hiszem, hogy más színűt vagy más fazonút kéne felvenned azért mert van egy gyermeked. Olyan ruhád legyen amilyet te szeretnél, hisz ez a nap rólad és a párodról fog szólni:-)
2013. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendes esküvő, rendes esküvői ruha! :)
2013. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 éves múlt tavaly a lányom mikor össze házasodtunk.Farmer volt mind a négyünkön(tanúkon is )egy csinos felsővel,a fiúknak meg inggel.12 év és egy gyerek után nem vágytam fehér habos babos rucira...inkább az árát a lányomra költöm :-)
2013. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!