Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A boldogság érdekébe nagy...

A boldogság érdekébe nagy lépés a babával?

Figyelt kérdés
Ha éreznétek hogy a gyermeketekkel elköltöznétek apától mert tudjátok hogy sokka1 jobb életetek lenne akkor megtennétek ezt a nagy lépést?20 hónapos a kisfiam.érzem hogy ha elköltöznénk itthonról akkor százszor jobb életünk lenne.a férjem keveset foglalkozik velünk főleg a fiúnkkal.
2013. ápr. 4. 11:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
71%
én úgy gondolom, túl fiatalon mentél férjhez, nem akartad még lekötni magad.. ezt a kérdést is úgy teszed fel, hogy nem részletezed a dolgokat (csak később a kommentekben), hogy mki azt mondja, hogy menne-- hogy könnyebb legyen a lelkednek, hiszen mki ezt tenné... nem lenne sokkal jobb élete a gyerekednek, szerintem. a gyerek szereti az apját, akármilyen is. az, hogy te nem lángolsz érte, az egy dolog. ha a kapcsolatotok alapból jó, nem ölitek egymást, akkor meg kell beszélni a problémákat és együtt kell maradni. egy házasság nem csak a lángolásról szól. most ha elköltözöl egy másik pasihoz, azt hiszed, úgy fogja a gyerekedet szeretni, mintha az övé lenne? én nem hiszem. azt hiszed, a gyereked úgy fogja szeretni, mintha az apja lenne? biztos, hogy nem. én megpróbálnám átgondolni ezt a dolgot, megbeszélni a férjemmel és elfelejteni a másik pasit.
2013. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!