Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjszaka felkell babátok és...

Ha éjszaka felkell babátok és nem akar visszaaludni, játszik, beszélget mit csináltok vele?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Adok neki vizet és odaülök az ágy szélére. Ha nem alszik el hamar, akkor kicsit énekelek neki. De a nagyvillanyt nem kapcsolom fel, nem jöhet ki az ágyból.
2013. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én babám még kicsike,3 hónapos.

Együtt alszom vele,a gyerekszobába.Ő a kiságyába,én pedig a nagyágyon.Ha éjjel felébred,szopizik,visszateszem a kiságyba.Van,hogy 1 órát is beszélget,játszik magába,mire visszaalszik,akkor nem csinálok vele semmit,hagyom.

Ha viszont sír,és nem tud vissza aludni,akkor van,hogy magam mellé teszem az ágyba,simogatom,beszélek neki,játszik a cumijával,és akkor vissza is alszik.

2013. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam próbálnánk meg nem kivenni az ágyból:) Tegnap is elaludt 7 körül, este, és 10körül már hiába próbáltuk az istenért nem aludt vissza. Két szobánk van, együtt alszunk vele, vagyis ő a saját kiságyában. Kihoztam a másik szobába, éjfélig fent volt, játszott. Muszáj vele ilyenkor foglalkozni, különben csak sírt, azzal meg nem tud a férjem aludni, aki hajnalban jár dolgozni, és ráadásul járművezető, tehát ki kell magát pihennie. Mindig próbálom cumiztatni, tápszer, innivaló, simogatás, de ha már jó ideje nem alszik vissza, csak vergődik és sír, akkor nem álmos:( 8 hós fiú.
2013. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hány évesen... 1 éves kora alatt próbáltam visszalatatni, sétáltam bele, visszamentem hozzá, ha sírt.

1 éves kora kétszer járatta velem a bolondot, mert kutya baja nem volt, csak valami külső zajra felébredt. Az elején természetesen puszi, simi, dúdolás, de amikor elkezdett röhögni és játszani hajnali kettőkor, ami "mindössze" 3 órán keresztül tartott, akkor megfogadtam, hogy hagyni fogom életemben először és nem reagálok rá. Az éjszaka nekem és apának is szent. (más, ha gond van persze) Mindkettőnknek helyt kell állnia, fáradtan sem dolgozni, sem gyereket nevelni nem lehet.

Másodszorra így hagytam, szóltam, hogy éjszaka van, alszunk. 1,5 óra után elcsendesedett. Ebből kb 20 perc volt sírás a végén. A sírás felére odamentem, megnyugtattam, de mivel kifáradt, elaludt szépen.

2013. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 éves kora után-t akartam írni.)
2013. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és nálunk nem jön be az együtt alvás, akkor csak még jobban felélénkül, lemászik az ágyról és "világgá szalad".
2013. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam 6 hónapos elég sokszor felkel hajnalba amire én is felkelek beszélget forgolódik van hogy sikítozik is.

De nem megyek oda hozzá úgymond nem foglalkozok vele és vissza alszik magától szépen

2013. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szólok semmit,simogatom a sötétben,amíg vissza nem alszik. Ha kell,bevetem a cicit :) mondjuk még csak 2x volt ilyen,6 hós
2013. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!