Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-11 hónapos babátoknak...

10-11 hónapos babátoknak milyen játékai vannak?

Figyelt kérdés

Amik vannak a lányomnak, úgy tűnik hogy kinőtte a lányom.

Van neki: régi féle zenélő telefon, építős poharak, azok a karikák , amiket egy rúdra kell pakolni, minden féle zenélő plüss , állatos könyv , baby walker, kisautó , baba, formabedobó stb.


Linkelhettek is hogy az ilyen korú gyerkőc mit szeret.


2013. ápr. 5. 15:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Koszi a képeket :) valami hasonlót néztem ki, a fisher price nak van egy zsiráfos, labdás játékot , az szerintem leköti majd :)
2013. ápr. 5. 18:09
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 1 éves. Most kezdi tologatni az autókat. Ő szereti a formabedobót és a montessori karikákat is. Most már ügyesen rá tudja rakosgatni. Igaz, ő is csak úgy játszik, ha ott vagyok vele. És imádja a könyveket.
2013. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

arról senki nem írt, hogy hogy játszik a gyerek? és közben mit csinál az anyuka? én 99%ban ott ülök mellette és játszom vele, beszélek hozzá. pld a formabedobós játékkal szerintem egy napig is elenne, pedig csak a hengert tudja beletenni, de azt beteszi, kiveszi, és kezdi előlről, és nevet.

a bújócső is nagyon jó, fejlesztő, de én is szoktam benne bújni, meg kopogok a földön, topogok, mintha kergetném....

és a csörgőket is nagyon szereti, sokat csináltam magam: pld vmi kis dobozba, műanyag gyógyszeresbe, vagy 2 összeragasztott üdítős kupakba, vagy zacskóba beragasztott wc papír gurigába teszel pár magot, rizs, sárgaborsó, vagy apró kavics, gomb, bármi, ami csörög, beragasztod, becsomagolod szines papírba, cellux-szal rögzíted, hogy ne tudja megenni, ha túl kicsi, pld az üdítős kupak, akkor betekered rongyba, rávarrod, stb... legyél kreatív, és kész a csörgő, ha tönkre megy vagy megunja, kidobod. nem drága játékot kell veni, hanem leülni mellé!!

vagy kivágsz szines képeket egy reklámújságból, és beleragasztod egy sima füzetbe, kész az egyedi mesekönyv, amivel taníthatod.

és 10 hónaposan már simán elvan főzés közben is, közben kóstolgathat, és tudsz neki mondani mindent, amit éppen csinálsz.

2013. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó !

Senki nem mondta , hogy nem játszunk a babáinkkal. Én is ott ülök mellette és játszok vele, amikor épp nem főzök , mosok, takarítok. De attól még nem bűn, ugye, ha itt érdeklődök?

2013. ápr. 8. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!