Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor mentetek először...

Ti mikor mentetek először emberek közé a pici babátokkal?

Figyelt kérdés
Most 6 hetes a kisfiam, és szeretném már bevásárolni, könyvtárba magammal vinni. Sétálni minden nap megyünk, ebben a rossz időben is.
2013. ápr. 5. 16:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Most már nyugodtan mehetsz vele,de azért nem kell sokáig ott lógni:)Arra nagyon figyelj,mert én kivagyok,mikor azt látom,h nem vesznek le szegény babáról egy réteg ruhát sem,teljesen be van bugyolálva és csodálkoznak,miért ordít,hát,mert lehet,melege van-ezt csak tanácsként említem plusszban :-) sok ilyet látok...Mi is kb.ennyi idősen mentünk el,sétálni pedig olyan 3 hetes korától,mert itt földút van,a nagy por miatt azért azt megvártam.Addig a kertben voltunk,fokozatosan csináltam.
2013. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Valaki lepontozta az összes választ... Miért? Az volt a kérdés hogy mikor mentünk először emberek közé a gyerekkel, és mindenki a kérdésre válaszolt.
2013. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én az összes válaszolónak zöld kezet nyomtam, mivel megtiszteltetek a válasszal. Nem tudom, aki lepontoz, miért teszi. Én köszönöm a válaszaitokat.
2013. ápr. 6. 17:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, szerintem mellényomtál mert az én válaszom mellett (is) 0% van, az csak úgy lehet ha 1 db piros kezet kaptunk. Mindegy, nem gáz! :)
2013. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!